"Якщо Путіну спаде на думку почати новий наступ на Донбасі, - тепер він знає, якою може бути відповідь", - політолог

За словами Андрія Зубова, Путін дійсно вірить, що США хочуть знищити Росію.

Трамп показав Путіну, що може бути? Фото: Рейтерс.

Ракетні удари США по авіабазі сирійського уряду - дуже важливий меседж для України й для Путіна. Про це в інтерв'ю Liga.net розповів російський політолог Андрій Зубов, передають Патріоти України.

"Нам дуже важливо було переконатися, що Трамп чутливий до таких речей, як, скажімо, застосування хімічної зброї проти сирійців. Що він чутливий до подібних кричущих порушень міжнародного права. А оскільки так, то він буде чутливий до порушень міжнародного права щодо України. І якщо, не дай Бог, Путіну спаде на думку почати новий наступ на Донбасі, - тепер він знає, якою може бути відповідь", - зазначив він.

При цьому, за словами Зубова, Путін дійсно вірить, що США хочуть знищити Росію. "Це КДБшна ментальність. Що США хочуть зробити Росію залежною країною. Путін мислить категоріями, яким його навчали в школі КДБ, розумієте? Він хоче зробити Росію тим, чим був Радянський Союз в епоху холодної війни. Це його мрія-максимум. Але це неможливо", - наголосив російський політолог.

Організаторам стрілянини у Броварах були потрібні глядачі і максимальний розголос навколо цієї події

вівторок, 2 червень 2020, 11:57

У оперативників є такий прийом – відволікання уваги на негідний об'єкт. Робиться це для того, щоб той фокус уваги, який наразі зосереджено в українській громадськості на злочинах співробітників НПУ, які були викриті останнім часом, а саме: події в Кагарли

Хто і навіщо маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з тимчасово окупованого Донбасу?

четвер, 28 травень 2020, 14:11

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. А це небез