"Якщо Путіну спаде на думку почати новий наступ на Донбасі, - тепер він знає, якою може бути відповідь", - політолог

За словами Андрія Зубова, Путін дійсно вірить, що США хочуть знищити Росію.

Трамп показав Путіну, що може бути? Фото: Рейтерс.

Ракетні удари США по авіабазі сирійського уряду - дуже важливий меседж для України й для Путіна. Про це в інтерв'ю Liga.net розповів російський політолог Андрій Зубов, передають Патріоти України.

"Нам дуже важливо було переконатися, що Трамп чутливий до таких речей, як, скажімо, застосування хімічної зброї проти сирійців. Що він чутливий до подібних кричущих порушень міжнародного права. А оскільки так, то він буде чутливий до порушень міжнародного права щодо України. І якщо, не дай Бог, Путіну спаде на думку почати новий наступ на Донбасі, - тепер він знає, якою може бути відповідь", - зазначив він.

При цьому, за словами Зубова, Путін дійсно вірить, що США хочуть знищити Росію. "Це КДБшна ментальність. Що США хочуть зробити Росію залежною країною. Путін мислить категоріями, яким його навчали в школі КДБ, розумієте? Він хоче зробити Росію тим, чим був Радянський Союз в епоху холодної війни. Це його мрія-максимум. Але це неможливо", - наголосив російський політолог.

З архіву ПУ. Ракети летітимуть на Москву екологічно - Greenpeace задоволений: Розсекречено деякі моменти про новітній ОТРК "Грім-2"

вівторок, 22 жовтень 2019, 15:00

Один з найпотужніших засобів стримування Росії тепер, нажаль, без’ядерної України приковує увагу багатьох іноземних фахівців, як з країн-партнерів так і, особливо, з держави агресора. Виставка озброєнь дала їм нову поживу. Як відомо, оперативно-тактичн...

З архіву ПУ. Обвал Керченського моста: Повідомляється вже про дві пошкоджені опори (фото, відео)

понеділок, 21 жовтень 2019, 23:55

Як усім добре відомо із життя, одна річ, яка падає, із великою імовірністю може пошкодити іншу, котра опинилася під нею. Будівельники злощасного мосту змогли переконатися в цьому особисто. Проліт споруджуваної залізничної частини Кримського моста, що в...