Яценюк завітав на відкриття першого ІТ-інкубатора України

Глава уряду підкреслив, що головний ресурс країни - це не нафта чи газ, а талановиті люди.

Арсеній Яценюк. Фото: http://divannaya-sotnya.com.ua.

Україна може стати лідером у Європі, оскільки має сильну та розумну молодь, здатну у майбутньому вивести нашу державу на перші позиції. Про це прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив у суботу на відкритті першого в Україні некомерційного інкубатора ІТ-проектів на основі відкритих даних "1991 Open Data Incubator", повідомляють Патріоти України з посиланням на Економічну правду.

"Ця країна має всі шанси стати лідером у Європі, тому що ми маємо найважливіший потенціал - інтелект. Якщо ще десять років тому усі думали, що найважливіший потенціал - це газ чи нафта, то подивіться на ціни і спитайте у росіян", - сказав прем’єр.

"Якщо раніше увесь світ думав, що основний капітал - це грошовий капітал, в заводах... то зараз я вважаю, що сильний мозок, тільки сильний талан та розум здатний розвивати усе інше", - додав Яценюк. За його словами, в сучасному світі кожна людина, яка має ідеї, має розум, талан та бажання, є основним драйвером. Він закликав присутніх не зупинятися в саморозвитку, бо "якщо кожен буде робити сам себе, ми зробимо нашу країну".

Ядерний потенція Путіна: Чи реальні загрози і чим може відповісти світ?

субота, 7 травень 2022, 17:20

Своєю чергою, Президент України Володимир Зеленський не виключає можливості застосування кремлем зброї масового ураження на тлі війни проти України, оскільки росіяни вже продемонстрували безвідповідальний підхід до ядерної небезпеки на українських АЕС.

Відновити справедливість: У Львові можуть з'явитися вулиці на честь героїв Луганщини

субота, 7 травень 2022, 17:08

Збереження історичної правди про визвольні змагання на теренах Луганщини, гідне вшанування пам"яті його учасників- це головна мета цієї ініціативи. Прес-служба ГІ " Права Справа"