Яценюку можна й "Таврію", а Гройсману - "Богдан": Президента закликали "пересадити" українських чиновників на вітчизняні автівки

Прихильники подібної думки вважають, що таким чином можна поповнити бюджет.

Високопосадовцям пропонують користуватися вітчизняними авто. Фото: Вікіпедія.

На сервісі петицій офіційного інтернет-представництва Президента України опублікували петицію, в якій Главу держави Петра Порошенка просять продати автомобілі іноземного походження державних чиновників, і купити їм вітчизняні автівки. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт електронних петицій Президенту України.

“Пропоную, щоб були продані всі автомобілі у держслужбовців іноземного походження (у прокуратури, депутатів в ВР). Продати авто, наприклад „Мерседеси“, „Тойоти“ і ін., а натомість купити всім вітчизняний автопром, наприклад „Славути“, таким чином буде поповнено бюджет, і піднята економіка країни”, — йдеться в тексті петиції.

Проросійські бойовики готують провокації на окупованій Луганщині

неділя, 10 жовтень 2021, 21:12

Росія та підконтрольні їй бойовики "ЛНР" готують нові збройні провокації у Луганській області. Кремль планує звинуватити Україну в загостренні бойових дій, зірвати відкриття нових КПВВ і спробувати схилити Київ до власного плану виконання Мінських угод.

Арешт Саакашвілі: причини та можливі наслідки для України

четвер, 7 жовтень 2021, 15:35

Візит експрезидента був використаний як каталізатор для об’єднання всіх опозиційних сил. Це мало б призвести до збільшення електоральної підтримки партії Саакашвілі. Він свідомо йшов на провокацію протестних настроїв усередині Грузії. Як із цим пов’яза...