Є два шляхи – поганий і більш раціональний: Пономар порадив, як позбутися 9 травня у якості фетиша

Просто забороняти святкувати у цей день - не кращий варіант вирішення проблеми.

День Пам'яті має із часом повністю витіснити радянське свято. Ілюстрація: соцмережі.

Відомий блогер Олег Пономар на своїй сторінці в Facebook пише про те, чим є свято 9 Травня. Його святкують з 1965 року і зробили з нього мега-пропагандистський фетиш, передають Патріоти України.

На думку блогера, це факт, даність, тому є два шляхи вирішення ситуації – поганий і трохи більш раціональний. «Поганий шлях – заборонити це «свято» - шабаш. Тут є одне «але». Поки живі ще кілька десятків тисяч справжніх ветеранів, поки рівень «ватності» в країні досить високий, поки Росія заряджена на будь-який конфлікт для внутрішньої розгойдування і розколу України з будь-якого приводу і поки Росія агресивно веде свою пропагандистську роботу, використовуючи своїх агентів впливу і корисних ідіотів – цей варіант поки є поганий. Бо бенефітів менше, ніж витрат», – написав блогер.

За його словами, більш раціональний варіант – через рік-два тихо і без резонансу просто залишити 8 Травня в списку вихідних днів і сумувати в цей день за жертвами війни разом з усім світом і поставити в календарі 9 Травня робочим днем , можна навіть простим Указом Кабміну, якщо до того часу Верховна Рада не прийме новий закон про національні свята.

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...

Укргідрометцентр уточнив прогноз погоди на неділю, 9 квітня

неділя, 9 квітень 2023, 5:55

У неділю, 9 квітня, погода буде хмарною з проясненнями. У переважній частині країни практично весь день дощитиме, подекуди з грозою. Температура в Україні коливатиметься від 7° морозу вночі до 15° тепла вдень. Про це повідомив Український гідрометеорол...