Є два шляхи – поганий і більш раціональний: Пономар порадив, як позбутися 9 травня у якості фетиша

Просто забороняти святкувати у цей день - не кращий варіант вирішення проблеми.

День Пам'яті має із часом повністю витіснити радянське свято. Ілюстрація: соцмережі.

Відомий блогер Олег Пономар на своїй сторінці в Facebook пише про те, чим є свято 9 Травня. Його святкують з 1965 року і зробили з нього мега-пропагандистський фетиш, передають Патріоти України.

На думку блогера, це факт, даність, тому є два шляхи вирішення ситуації – поганий і трохи більш раціональний. «Поганий шлях – заборонити це «свято» - шабаш. Тут є одне «але». Поки живі ще кілька десятків тисяч справжніх ветеранів, поки рівень «ватності» в країні досить високий, поки Росія заряджена на будь-який конфлікт для внутрішньої розгойдування і розколу України з будь-якого приводу і поки Росія агресивно веде свою пропагандистську роботу, використовуючи своїх агентів впливу і корисних ідіотів – цей варіант поки є поганий. Бо бенефітів менше, ніж витрат», – написав блогер.

За його словами, більш раціональний варіант – через рік-два тихо і без резонансу просто залишити 8 Травня в списку вихідних днів і сумувати в цей день за жертвами війни разом з усім світом і поставити в календарі 9 Травня робочим днем , можна навіть простим Указом Кабміну, якщо до того часу Верховна Рада не прийме новий закон про національні свята.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...