Єдине у світі: У Японії створили вражаюче українське кімоно (фото)

В якості основних мотивів для українського кімоно, яке було створено в одному зі стародавніх культурних центрів Японії – місті Канадзава префектури Ісікава, були використані соняхи, писанки, лелеки, а також пам’ятник Володимиру Великому.

Дружина посла вдягнула "українське кімоно". Фото: Посольство України в Японії.

23 грудня у Токіо було презентовано японське кімоно з українськими мотивами. У ньому дружина посла України Марія Харченко відвідала прийом в імператорському палаці з нагоди Дня народження імператора Японії. Про це йдеться на сайті української дипломатичної установи, передають Патріоти України.

На думку посла Ігоря Харченка, знаковість цієї події полягає у двох речах: «По-перше, це – унікальне та єдине у світі кімоно; воно є витвором мистецтва, який відображає поєднання японської та української культур. Таке кімоно є справжнім символом українсько-японської дружби. По-друге, цьогорічний прийом є останньою нагодою привітати імператора Акіхіто, який у наступному році планує передати справи своєму спадкоємцю».

Посольство зазначає, що українське кімоно підготовлено у рамках проекту Imagine OneWorld Kimono Project, що має на меті створення японських кімоно з національними мотивами різних країн світу у контексті підготовки культурної програми Олімпійських ігор 2020 р. у Токіо. В якості основних мотивів для українського кімоно, яке було створено в одному зі стародавніх культурних центрів Японії – місті Канадзава префектури Ісікава, були використані соняхи, писанки, лелеки, а також пам’ятник Володимиру Великому – Хрестителю Київської Русі.

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...

Настав другий етап каскадного звільнення півдня

четвер, 2 лютий 2023, 22:17

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!