Європейці не соромляться заробляти гроші для вбивці: швейцарська компанія продає два вертольоти Януковича за $18 млн (відео)

У продажу вертольоти ще з літа минулого року.

Віктор Янукович у своєму вертольоті. Фото: jourdom.ru.

Два вертольоти Януковича виставлені на продаж в Швейцарії за 18 мільйонів доларів. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

Розкішні вертольоти красуються на сайті швейцарської компанії, яка продає авіатранспорт. У продажу вони ще з літа минулого року. Ці вертольоти увійшли в українську історію 21 лютого 2014 року. Саме на цих повітряних судах під час кривавих подій на Майдані тікав їх винуватець - Віктор Янукович.

На Луганщині зафіксовано застосування російськими окупантами термобаричної зброї

середа, 18 травень 2022, 18:19

Нагадаю, нещодавно аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднив інформацію про те, що місцеві джерела організації зафіксували передислокацію в окуповане м. Луганськ важкої вогнеметної системи (ТОС-1А). На Луганському напрямку ворог продовжує артилер...

На Луганщині ЗСУ знищили переправу окупантів - інформацію надали місцеві сили спротиву

середа, 18 травень 2022, 17:56

Цей факт ще раз свідчить про те, що український рух спротиву працює плідно й ефективно, незважаючи на доволі складну ситуацію на окупованих територіях. Російські окупанти продовжують наступати в Східній операційній зоні. Основні зусилля ворог зосередив...