"Його слухати можуть тільки мазохісти": Лоза бризнув жовчю через концерт Гребенщикова в Києві

Юрій Лоза заявив, що Гребенщиков "образив народ Криму".
Юрій Лоза продовжує прикидатися "музичним критиком". Фото: life.ru.

Російський музичний "критик" Юрій Лоза вважає, що фото його колеги Бориса Гребенщикова з народним депутатом України Антоном Геращенко, яка схвилювала соцмережі, - це неповага до російського народу. Таку думку Лоза висловив в коментарі kp.ru, передають Патріоти України.

"Он (Гребенщиков — ред.) считает, что Геращенко - порядочный человек, что он ведет себя правильно. Это его личное дело так считать. Мы разве можем ему указать, как думать? То, что говорит Геращенко про нашу страну, совершенно бездоказательно, это вообще за рамки выходит. Но Гребенщиков может считать, что Геращенко говорит хорошие нужные вещи. Это его личное право, и он может поступать и обниматься с тем, с кем ему вдуматься. Мы не можем запретить человеку обниматься, с кем хочет. Мы - демократическая страна", - вважає Лоза.

Він також зазначив, що нічого іншого й не очікував від Бориса Гребенщикова, який співав для Саакашвілі. "Он пел для не менее одиозного Саакашвили. Он же пел для него лично, сидя с ним вместе в одной компании. Он пел для Саакашвили! Саакашвили наш друг? Нет. Мы воевали с Саакашвили. Пение для Саакашвили — это что, нормально?", - питає Лоза.

"Експерт" також заявив, що Гребенщиков образив народ Криму: "Если 80-90 процентов населения Крыма считают, что должны быть с Россией, а Гребенщиков считает, что они не должны быть с Россией, значит, он игнорирует мнение и ему на это мнение совершенно наплевать".

Але, зазначає Лоза, за це Гребенщикову нічого не буде, тому що Росія - демократична країна. Навіть на концерти будуть ходити люди, хоча Юрій Лоза вважає, що слухають БГ тільки мазохісти, яким подобається, що їх принижують.

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...