"Із 250 осіб залишилося 46": Екс-бойовик "ДНР" розповів про вражаючі втрати терористів

62-річний місцевий житель пройшов вишкіл і ніс службу у варті, зокрема на лінії фронту.

Втрати бойовиків набагато більші, ніж розповідають їхні командири. Фото: соцмережі.

Затриманий у Донецькій області терорист так званої "ДНР" розповів про жахливий бій біля села Маринівка, коли силами АТО були ліквідовані понад 200 російських найманців. Про це інформує Покровський відділ поліції Донецької області, передають Патріоти України.

Як зазначається, 62-річний місцевий житель пройшов вишкіл і ніс службу у варті, зокрема на лінії фронту. Він зізнався, що це була "найбільша помилка в його житті", за яку йому тепер "дуже соромно". За його словами, він у червні 2014 року, залучений обіцянками великої зарплати, поїхав до Донецька і добровільно вступив до лав бойовиків. Його записали в підрозділ саперів, проте, оскільки спеціальних умінь у новобранця не було, за його словами, перевели робітником на кухню.

Після чого чоловік разом із батальйоном переїхав до Слов'янська, де, крім обов'язків кухаря, він заміняв у караулі. Для цього він отримував бойову зброю і боєприпаси. "Наш "батальйон" складався із 15 осіб. Командира ми називали "Беня". Таким складом ми об'їхали багато міст - Краматорськ, Єнакієве, Новоазовськ, Сніжне, Торез та Донецьк. Для навчання нас відправляли під Новоазовськ. Там спеціально підготовлені інструктори навчали нас військовій справі та стрільбі з різного виду зброї", - прокоментував затриманий бойовик.

Чоловік акцентував свою увагу на бій в селі Маринівка. Тоді було поставлено завдання солдатам - зайняти позиції українських військових. "Бій був запеклий і після нього з наших 250 осіб у строю залишилося лише 46. Решта загинули або отримали важкі поранення", - сказав затриманий.

Чоловік зазначив, що зарплату в розмірі 5 тисяч гривень, він отримав лише раз. "Зрозумівши, що обіцяні "скажені" гроші ніхто нам, найманцям, виплачувати не збирається, я залишив ряди терористів і почав працювати в Донецьку автослюсарем. Потім я вирішив повернутися до рідного міста Мірноград і як тільки сюди приїхав, мене затримали", - прокоментував бойовик. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Підозрюваному загрожує до 8 років позбавлення волі.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.