"Качинський перевершив сам себе": В'ятрович відповів на звинувачення українців у культі Бандери

В Україні немає культу Бандери, а польський політик просто намагається нав'язати власні викривлені уявлення про історію всьому суспільству.

Ярослав Качинський. Фото: Коммерсант.

Висловлювання Ярослава Качинського про шанування лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери свідчать про те, що він не бачить перспектив розвитку відносин між Україною та Польщею. Про це заявив голова Українського інституту національної пам'яті (УІНП) Володимир В'ятрович в ефірі "112 Україна", передають Патріоти України.

"Заява про те, що українці гірші за німців лише свідчить, що Качинський перевершив сам себе в нерозумінні української і польської історії", - заявив В'ятрович. За його словами, в Україні немає культу Бандери, а польський політик просто намагається нав'язати власні викривлені уявлення про історію всьому суспільству.

"Зараз ми бачимо, що українську історію намагаються використати на внутрішньополітичному польському ринку. Це абсолютно не виправдовує таких високопоставлених політиків, як Ярослав Качинський, а навпаки свідчить про його зневагу до України", - додав голова УІНП. Нагадаємо, раніше лідер правлячої партії Польщі "Право і Справедливість" Ярослав Качинський заявив, що шанування Степана Бандери може перешкодити Україні в євроінтеграційних процесах.

Хіти тижня. Розробник "Новачка" розповів про протиотруту до свого винаходу: Як рятують Скрипалів, і що з цього вийде

п’ятниця, 23 березень 2018, 0:15

Хімік Віл Мірзаянов, який розробляв нервово-паралітичний газ "Новачок", тепер живе в США, і вільно розповідає про великі отруйні секрети Путіна зі своєї колишньої лабораторії. "Перша допомога - це атропін і афін. Ще були розроблені інші антидоти, сильн...

Командувач Об'єднаних сил розповів про перспективи визволення Донбасу

четвер, 22 березень 2018, 21:59

За його словами, головна відмінність операції Об'єднаних сил від АТО – у підпорядкованості. Новопризначений командувач Об'єднаних сил (ОС) генерал-лейтенант Сергій Наєв назвав своїм головним завданням звільнення окупованих територій Донбасу від загарбн...