"Качинський перевершив сам себе": В'ятрович відповів на звинувачення українців у культі Бандери

В Україні немає культу Бандери, а польський політик просто намагається нав'язати власні викривлені уявлення про історію всьому суспільству.

Ярослав Качинський. Фото: Коммерсант.

Висловлювання Ярослава Качинського про шанування лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери свідчать про те, що він не бачить перспектив розвитку відносин між Україною та Польщею. Про це заявив голова Українського інституту національної пам'яті (УІНП) Володимир В'ятрович в ефірі "112 Україна", передають Патріоти України.

"Заява про те, що українці гірші за німців лише свідчить, що Качинський перевершив сам себе в нерозумінні української і польської історії", - заявив В'ятрович. За його словами, в Україні немає культу Бандери, а польський політик просто намагається нав'язати власні викривлені уявлення про історію всьому суспільству.

"Зараз ми бачимо, що українську історію намагаються використати на внутрішньополітичному польському ринку. Це абсолютно не виправдовує таких високопоставлених політиків, як Ярослав Качинський, а навпаки свідчить про його зневагу до України", - додав голова УІНП. Нагадаємо, раніше лідер правлячої партії Польщі "Право і Справедливість" Ярослав Качинський заявив, що шанування Степана Бандери може перешкодити Україні в євроінтеграційних процесах.

Хіти тижня. Який вітамін гарантовано забезпечить вам довголіття, і де його "узяти"

понеділок, 16 липень 2018, 4:00

Вітамін Р має протизапальний, протираковий, спазмолітичний та противиразковий ефекти. Дієтолог Оксана Скиталінська переконана, що вживання продуктів, які містять вітамін Р, здатні продовжити тривалість життя. Про це вона зазначила на сторінці у Faceboo...

Хіти тижня. Терористи "Л/ДНР" отримали від Кремля хімічні міни (фотофакт)

понеділок, 16 липень 2018, 2:00

Міни споряджені підривачами МВ-62, МВП-62 чи МВК-62, їх не можливо виявити металодетекторами. Знімки протитанкових мін ТМ-62П3 терористичних військ, виготовлених 1994 року на Брянському хімічному заводі, опублікував Necro Mancer у Twitter, передають Па...