"Качинський перевершив сам себе": В'ятрович відповів на звинувачення українців у культі Бандери

В Україні немає культу Бандери, а польський політик просто намагається нав'язати власні викривлені уявлення про історію всьому суспільству.

Ярослав Качинський. Фото: Коммерсант.

Висловлювання Ярослава Качинського про шанування лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери свідчать про те, що він не бачить перспектив розвитку відносин між Україною та Польщею. Про це заявив голова Українського інституту національної пам'яті (УІНП) Володимир В'ятрович в ефірі "112 Україна", передають Патріоти України.

"Заява про те, що українці гірші за німців лише свідчить, що Качинський перевершив сам себе в нерозумінні української і польської історії", - заявив В'ятрович. За його словами, в Україні немає культу Бандери, а польський політик просто намагається нав'язати власні викривлені уявлення про історію всьому суспільству.

"Зараз ми бачимо, що українську історію намагаються використати на внутрішньополітичному польському ринку. Це абсолютно не виправдовує таких високопоставлених політиків, як Ярослав Качинський, а навпаки свідчить про його зневагу до України", - додав голова УІНП. Нагадаємо, раніше лідер правлячої партії Польщі "Право і Справедливість" Ярослав Качинський заявив, що шанування Степана Бандери може перешкодити Україні в євроінтеграційних процесах.

Без допомоги лікарів ніяк: Український футболіст Ярмоленко переніс операцію

понеділок, 22 жовтень 2018, 21:35

На відновлення спортсмену буде потрібно не менше 6 місяців. Півзахисникові збірної України та клубу "Вест Хем" Андрію Ярмоленку в одній з клінік Лондона зроблена операція після важкої травми, яку українець отримав в останньому матчі проти "Тоттенхема"....

Будь справжнім полковником: Відомий волонтер впіймав екс-міністра оборони Гриценка на потуранні російській пропаганді

понеділок, 22 жовтень 2018, 20:53

Політик відзначився надмірною довірливістю інформації, яку публікують ЗМІ окупанта. Екс - міністр оборони України Анатолій Гриценко повірив російській пропаганді - в новині, яку він процитував, говориться, що міністр оборони США Джеймс Меттіс висловив ...