Карма семи поколінь: Пояснення медиків у Харкові щодо причин дитячих хвороб обурили українців (фото)

Харківський ендокринологічний диспансер вляпався в скандал через опубліковані на дошці оголошень заяви про те, що дитячі хвороби з'являються через гріхи їхніх батьків.

Фото:facebook

На ситуацію звернула увагу активістка Олена Вишня, опублікувавши фото у Facebook, зазначають Патріоти України.

"Думала є межа, а ні, помилялася... Це вже поза межею. Це не уривки рукописів середньовіччя. Це харківський ендокринологічний диспансер. Ну а на рожевому папірці, особисто я читаю і приховану погрозу у формулюванні текстівочки. Якщо ви не знали, то ось виявляється чому у діток діабет - це гріхи і карма семи поколінь... А лікуємо ми діабет... ні, не інсуліном, а... зміною-вірувань-рідних-і-близьких - *ля", - сказано у підписі.

В роз'яснювальній записці зазначено, що всі хвороби - це нібито сигнал про порушення рівноваги. Також сказано, що будь-які проблеми зі здоров'ям - результат поведінки і думок.

На довершення всього вищесказаного на папері підсумували: "Якщо у вас хворіють діти, пам'ятайте: "Діти відповідають за гріхи своїх батьків, відпрацьовуючи карму за сім попередніх поколінь".

"А давно у нас лікарів у церкві навчати почали? Це що за треш і угар?!" - пише користувач Максим Дудник.

"Псих якийсь, що поїхав на релігії, не в той бік вставив листочок і втік", "Ну так, ще одні свідки Єгови", "Тю, так це традиція у них така. У лікарів", "Дикість якась", - відреагували на запис у мережі.

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.