Дослідження вчених з Німеччини та Кіпру дають невтішний прогноз: частина Близького Сходу і Північної Африки до 2050 року стане непридатною для життя людини. Кліматичні зміни призведуть до масових міграцій населення з цих територій, пишуть Патріоти України з посиланням на сайт Нескучные новости.
В кінці квітня 2016 року 175 держав підписали угоду, що передбачає скорочення викидів парникових газів. Це може, як вважають вчені, уповільнити темпи глобального потепління, щоб до 2050 року середньорічна температура не підвищилася більш ніж на два градуси Цельсія.
Дослідження показує, що цього недостатньо, щоб запобігти катастрофі на Близькому Сході і в Північній Африці. До 2050 року на цих територіях літні денні температури сягатимуть 46 градусів Цельсія, середня річна температура вночі - не нижче 30 градусів (в оптимістичному прогнозі).
Надзвичайно жарких днів очікується в регіоні в п'ять разів більше, ніж сьогодні (80 замість 16). До кінця поточного сторіччя температура найспекотніших літніх днів може досягти 50 градусів, а їх число вирости до 118-200 діб (в залежності від кліматичної моделі).
Умови для життя погіршаться також через забруднення повітря (сильні вітри принесуть пил з пустель). Вчені порівняли прогноз 26 кліматичних моделей з даними спостережень за 1986-2005 роки. Розглянули два головних сценарію: RCP4.5 (до 2040 глобальний викид парникових газів знизиться) і RCP8.5 (рівень парникових газів в атмосфері зросте).
Відповідно до першого сценарію, до кінця століття на кожен квадратний метр земної поверхні припадатиме на 4,5 вата більше потужності сонячного випромінювання, ніж в даний час. Це відповідає підвищенню середньорічної температури на два градуси Цельсія і приблизно відповідає цілям, поставленим на кліматичному саміті. Згідно з другим сценарієм, середньорічна температура до 2100 року збільшиться більш ніж на чотири градуси Цельсія в порівнянні з доіндустріальною епохою.
На Близькому Сході і Північній Африці зараз живе 500 мільйонів людей. Кількість жарких днів в цьому регіоні в порівнянні з 1970 роком подвоїлась. Всього з початку XX століття запиленість атмосфери в Саудівській Аравії, Іраку і Сирії посилилася в середньому на 70 відсотків. Це пов'язано зі збільшенням тривалості посухи і зростанням частоти піщаних буревіїв.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...