Кажуть, за таке "морди б'ють": Надія Савченко вляпалась в антисемітський скандал

Скандальну заяву нардеп зробила два місяці тому, але євреї про образу не забули.

Михайло Бродський. Фото: 112 Україна.

Сказане позафракційним народним депутатом Надією Савченко слово "жид" стосовно євреїв є образою. Про це колишній народний депутат Михайло Бродський заявив в ефірі авторської програми Дмитра Гордона "ГОРДОН" на каналі "112 Україна", передають Патріоти України.

"От сволота, я тобі скажу. У мене іншого слова немає. Вона взагалі розуміє, що вона ображає людей? Я в дитинстві за це морду бив. Ходив, на 15 чоловік ішов, і не зупинявся ніколи. Мама дивиться – не дасть збрехати", – сказав він.

25 березня в ефірі авторської програми Дмитра Гордона "ГОРДОН" на каналі "112 Україна" на прохання ведучого прокоментувати її висловлювання про "єврейське ярмо" в Україні Савченко відповіла, що "нічого не має проти євреїв", але не любить "жидів".

Росіяни передислокують понтонно-мостову техніку на Луганщині: є координати.

четвер, 30 червень 2022, 23:24

Інформація, отримана місцевими джерелами "Правої Справи", була передана представникам розвідтовариств. Крім того, інформація щодо передислокації потнтонної техніки була озвучена мною під час прямих етерів на провідних телеканалах України. Ворог не прип...

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...