У своєму дослідженні Ротман проаналізував зміни в геохімічній круговерті вуглецю за останні 450 млн років, охопивши при цьому п'ять великих вимирань, при яких швидкість зникнення видів набагато перевищувала звичайну. Він з'ясував, що дестабілізація біосфери відбувається при досягненні «катастрофічних порогів» вуглецевого циклу.
Дослідник вивів формулу, яка зв'язує відносну зміну обсягу неорганічного вуглецю в океані зі швидкістю цієї зміни. Він показав, що катастрофа настане за однієї з двох умов. Якщо вуглець накопичується повільно, то вимирання станеться, коли швидкість його акумуляції перевищить темпи, до яких можуть адаптуватися екосистеми. В разі швидкої короткочасної акумуляції фатальну роль відіграє величина зміни об'єму.
За словами вченого, через антропогенний викид парникових газів в даний час здійснюється другий сценарій. До 2100 року вуглець, що накопичився в океанах, призведе до втрати біосферою стабільності, що призведе до початку шостого великого вимирання. Зникнення диких видів тварин і рослин може тривати кілька тисяч років.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...