Хіти тижня. "Думав, що за зраду дадуть банку варення і ящик печива?": У мережі засміяли екс-рупора "Шахтаря"

Колишній прес-аташе "Шахтаря" Руслан Мармазов поскаржився, що його дружині Тетяні, яку раніше видворили з Росії, нема куди їхати.

Руслан і Тетяна Мармазови постраждали від улюбленого "русского мира". Фото: соцмережі.Колишній прес-аташе донецького "Шахтаря" Руслан Мармазов, дружину якого виставили з Росії, заявив, що його родині нікуди їхати з РФ. За словами відомого адепта "руского міра", навіть на Донбасі його дружині перебувати небезпечно, пишуть Патріоти України з посиланням на "КП" .

"У вироку сказано, що ми самі повинні вибрати, куди нам їхати. Але який у нас вибір? До України? Неможливо! Таня там у всіх розстрільних списках. Там радикали з вилами чекають. У нас є підстави вважати, що і в Донецьку їй перебувати небезпечно. Інших варіантів у нас немає", - сказав Мармазов.

У коментарях під новиною читачі видання жорстко висміяли журналіста, звинувативши його в зраді.

"Нехай Батьківщину захищає, а не в Росії никаться", "В Росії ці нахлібники не потрібні", "Які розстрільні списки? Дурень", "З такою пикою сидить у Росії і чекає, коли життя в Донбасі налагодиться. Ганьба!", "А ти думав, що за зраду тобі дадуть банку варення і ящик печива?" - пишуть користувачі.

Танки для ЗСУ: дозвіл Німеччини на реекспорт Leopard 2 - потужний політичний сигнал РФ

середа, 1 лютий 2023, 20:43

Варто зауважити, що йдеться не лише про постачання німецьких Leopard 2 або американських M1 Abrams, а й про британських Challenger 2, які вважаються одними із найкращих у своїй модифікації. Рішення США, Німеччини, низки країн Європи про передачу нам та...

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!