Хіти тижня. "Думав, що за зраду дадуть банку варення і ящик печива?": У мережі засміяли екс-рупора "Шахтаря"

Колишній прес-аташе "Шахтаря" Руслан Мармазов поскаржився, що його дружині Тетяні, яку раніше видворили з Росії, нема куди їхати.

Руслан і Тетяна Мармазови постраждали від улюбленого "русского мира". Фото: соцмережі.Колишній прес-аташе донецького "Шахтаря" Руслан Мармазов, дружину якого виставили з Росії, заявив, що його родині нікуди їхати з РФ. За словами відомого адепта "руского міра", навіть на Донбасі його дружині перебувати небезпечно, пишуть Патріоти України з посиланням на "КП" .

"У вироку сказано, що ми самі повинні вибрати, куди нам їхати. Але який у нас вибір? До України? Неможливо! Таня там у всіх розстрільних списках. Там радикали з вилами чекають. У нас є підстави вважати, що і в Донецьку їй перебувати небезпечно. Інших варіантів у нас немає", - сказав Мармазов.

У коментарях під новиною читачі видання жорстко висміяли журналіста, звинувативши його в зраді.

"Нехай Батьківщину захищає, а не в Росії никаться", "В Росії ці нахлібники не потрібні", "Які розстрільні списки? Дурень", "З такою пикою сидить у Росії і чекає, коли життя в Донбасі налагодиться. Ганьба!", "А ти думав, що за зраду тобі дадуть банку варення і ящик печива?" - пишуть користувачі.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...