Небезпечні сепаратисти: Як "русский мир" випльовує подружжя Мармазових з Донецька

За часів "ДНР" Мармазова встигла побувати "міністром освіти" і продовжувала працювати проректором у тому, що залишилося від захопленого університету, але з обох посад її викинули.

Мармазови навіть не підозрювали, як "русский мир" з ними вчинить. Фото: соцмережі.

Тетяна і Руслан Мармазови - відома у Донецьку сімейка сепаратистів, про яких вже ніби усі і забули, але їхнє прізвище несподівано спливло в інформаційному просторі. Як виявилося, вони ховалися на Росії не тільки від "бандерівців і фашистів", але й від "нашихрєбят" з "ДНР". Тим часом оспіваний ними "русскій мір" робить усе, аби викинути їх куди подалі, віддавши при нагоді в руки "хунтівської" СБУ, передають Патріоти України із посиланням на Депо та пропонують вам ознайомитися із деякими подробицями їхньої історії.

За часів України Тетяна Мармазова була депутатом міськради Донецька і проректором Донецького національного університету (ДонНУ). Вона, отримуючи зарплату з бюджету, щиро ненавиділа Україну, виступала з провокативними заявами, прищеплювала студентам сепаратистські настрої, і їй за це не загрожували ані тюрма, ані штраф.

"Я зателефонувала до багатьох депутатів Донецької обласної ради, щоб і вони проголосували на підтримку проведення референдуму. Але коли облрада зібралася, то на хвилі революційного ентузіазму в зал увірвалися хлопці з вулиці і розігнали депутатів. Можна сказати, що з цього і почалася "русская вєсна" у Донецьку", - розповідала вона в одному з інтерв'ю про події 2014 року.

За часів "ДНР" Мармазова встигла побувати "міністром освіти" і продовжувала працювати проректором у тому, що залишилося від захопленого університету, але з обох посад її викинули. Найсмішніше, що з ДонНУ її вигнали зовсім нещодавно: 12 травня, за прогули, керуючись КЗОТ України.

Виявляється, Тетяна на Росії сидить вже рік і консультує студентів по скайпу. Її чоловік Руслан, який колись був спортивним журналістом, отримавши відзнаку "заслужений журналіст України", і навіть років з 10 керував прес-службою ФК "Шахтар", вочевидь, вже фатально "укушений скрєпами". Навіть почав вести свій персональний блог, де прославляє Росію і Донбас.

"Чому Таня перебуває у Москві, а не у Донецьку, і веде спілкування з тими ж аспірантами по скайпу? Не може приїхати. Святі отці і матінки не благословили. Кажуть, небезпечно. Це окремий матеріал колись буде, якщо Господь дасть", - якось писав Мармазов у своєму блозі. А у іншому дописі пояснював: "Виповнився рівно рік, як компетентні і суворі органи не рекомендували Тані бувати в "ДНР". Мовляв, небезпечно. Природно, довелося послухатися".

Словом, ця грімуча православна парочка осіла в Тулі і намагалася отримати вид на проживання на Росії. У них була перспектива отримати дозвіл на тимчасове проживання за квотою в Тульській області, а потім проходити процедуру отримання громадянства."Зібрали волю в кулак і стали проходити всі кола підготовки. Коли важлива і заповітна сходинка на цьому шляху, а саме РВП (рос: "разрешение на временное проживание, – Ред.), здавалася вже не за горами, грянув грім серед дуже ясного неба. Нам не тільки відмовили (хто з моїх друзів знає про це, той впадає в ступор), але ще й з диким формулюванням. Поки не стану його приводити, щоб людей не травмувати. Більше того, виявилося, що невідомі нам поки ще, але могутні витівники, придумали Тані альтернативну біографію. З неіснуючими перетинами кордону", - написав Мармазов.

"Не вдаючись в тонкощі і подробиці, скажу, що підсумком стало рішення про видворення Тані з Росії. Вважаєте, це нормально?" - обурився він і одразу ж підняв хай у соцмережі.

Згодом у блозі він додав формулювання російських владних структур відмови у виді на проживання. Отже російська влада постановила, що любителька "русского міра" Мармазова небезпечна для Росії, адже, згідно російських підстав відмови у видачі або анулюванні дозволу на тимчасове проживання "виступає за насильницьку зміну основ конституційного ладу Російської Федерації, іншими діями створює загрозу безпеці Російської Федерації чи громадян Російської Федерації". Це просто картина сюрреалізму.

У "фашистській Україні" проректорка і депутатка Мармазова могла безкарно закликати до зміни конституційних основ. 1 березня 2014 року Донецька міськрада ухвалила рішення на підтримку проведення референдуму "ДНР", а сама Мармазова виступала за зміну територіального і конституційного устрою України, проте ані СБУ, ані міліція її не затримали. Три роки по тому на Росії Мармазова продовжує підтримувати приєднання Донеччини до РФ, але російські правоохоронці розцінюють це як загрозу – напевне, вже про щось здогадуються. А в "ДНР" Мармазова взагалі персона нон-грата.

Але її чоловік Руслан не сумує. "Чи розчарований я в республіці? Ні в якому разі. Не дочекаєтесь. Вважаю, що "ДНР" - єдина система самозахисту, що могла скластися у нас в даній ситуації. А що є каліцтва, так це де тільки не знайдеш. І в Штатах, і на Росії навіть, а вже в Україні концентрація просто зашкалює. Виправимо, дайте час тільки. Не боюсь таке писати? А чого мені боятися? Зі мною Бог, правда і нормальна республіка", - пише Мармазов.

Тетяна підтверджує, що дорога в "ДНР" їй фактично закрита. "Я дуже хочу поїхати в "ДНР", але є факти, які доведеться все-таки озвучити. Створюються умови, при яких на території "ДНР" у мене не буде роботи і я не зможу туди повернутися спокійно", - сказала вона в інтерв'ю одному з проросійських ЗМІ і додала, що у 2014 році вона не відмовлялася від посади "міністра освіти "ДНР", а її звільнили.

Наразі ситуація з депортуванням сімейки не визначена, до їхнього "порятунку" підключилися депутати Держдуми і російські пропагандисти.

У той же час, українські користувачі соцмереж другий день дико сміються над цією парочкою сепаратистів, яких "русскій мір" за шкірку викидує за свої межі.

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...

Укргідрометцентр уточнив прогноз погоди на неділю, 9 квітня

неділя, 9 квітень 2023, 5:55

У неділю, 9 квітня, погода буде хмарною з проясненнями. У переважній частині країни практично весь день дощитиме, подекуди з грозою. Температура в Україні коливатиметься від 7° морозу вночі до 15° тепла вдень. Про це повідомив Український гідрометеорол...