Хіти тижня. Екокатастрофа в Криму: Україна евакуює прикордонників та закриває сполучення з окупованим півостровом

У Держприкордонслужбі заявили, що громадяни України з окупованого півострова, які будуть прагнути врятуватися від стихійного лиха на материковій Україні, будуть оформлятися в спрощеному порядку.

Ілюстрація:Крим Реалії

Контрольні пункти в'їзду-виїзду на адмінкордоні з окупованим Кримом "Каланчак" і "Чаплинка" тимчасово призупинили свою роботу. Про це в Facebook повідомив перший заступник постійного представника президента України в Криму Ізет Гданов, інформують Патріоти України.

"КПВВ "Каланчак" і КПВВ "Чаплинка" тимчасово не працюють. Прошу врахувати інформацію при плануванні поїздок", - написав він.

У Держприкордонслужбі уточнили, що зроблено це з метою збереження життя і здоров'я персоналу ДПСУ та громадян, які проживають біля адмінкордону і прямують через КПВВ, в зв'язку з небезпечною екологічною ситуацією в окупованому Криму.

Перетнути адмінкордон з Кримом можна буде тільки через КПВВ "Чонгар", який працює в штатному режимі, зазначив прес-секретар ДПСУ Олег Слободян. При цьому він заявив, що прикордонники продовжуватимуть нести службу на закритих КПВВ.

"Громадяни України з окупованого півострова, які будуть прагнути врятуватися від стихійного лиха на материковій Україні, будуть оформлятися в спрощеному порядку", - написав Слободян.

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.