Хіти тижня. Крадуть все: Боєць АТО розповів про непросту ситуацію в ЗСУ (відео)

В українській армії процвітає розкрадання державного майна в особливо великих розмірах.

Юрій Темченко

Про це розповів офіцер 80-ї бригади Юрій Темченко, передають Патріоти України видання "Журналіст".

Як приклад він навів списання великої кількості гасу в танковій роті в 80-й бригаді командиром танкової роти.

"Протягом півтора років я був свідком того, що командир роти зливає і відвозить велику кількість гасу. Це було регулярно. Про це я повідомляв командуванню, але командування після перевірки не знаходило помилок у документах, і мої претензії були бездоказові. Дійшло до того, що командування і в мою сторону дивилося дуже косо. Мене стали звинувачувати, що я хочу зайняти місце командира роти, що мені було нецікаво тому, що я більше хочу бути з сім'єю, ніж присвятити життя армії", - розповів Темченко.

Він повідомив, що до нього в руки потрапили путівки, в яких виявилися грубі помилки, які вказували на списання гасу в великих кількостях.

"Звернувся до командира бригади і сказав про намір подавати заяву в прокуратуру. Він відповів, що це моє право. І я подав заяву", - розповів офіцер.

"Було кілька людей, які намагалися перешкоджати злочину. Один із них отримав поранення на виїзді, і в помсту командир роти не відпускав його до лікарів. Зараз ця людина отримала другу групу інвалідності через те, що у нього виникли ускладнення. Він отримав травму взимку, а звернувся до лікарів у травні. Командир роти - це Кушнірук Руслан Ярославович у званні капітана", - додав він.

За словами Темченка, крадіжка палива стала можливою через недосвідченість бригади.

"Зробити це нескладно тому, що кожен танк споживає тисячу літрів на 100 км. Працюючи на місці, танк споживає 70 літрів на годину. За десяти танках це колосальна кількість палива. Знаючи обсяги споживання, відразу розумієш, що на танкову роту потрібно багато палива. І питання про витрату на одну або п'ять тисяч палива виникати не будуть. Плюс Кушнірук скористався тим, що в десанті ніколи не було танків", - розповів військовий.

"Вся відповідальність лежить на командирі танкової роти. Рішення красти чи ні лежить тільки на людині. Це не відповідальність системи або держави. І ця людина повинна відповісти за свої дії", - підсумував Темченко.

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...

Хіти тижня. На Херсонщині під час руху військової колони пролунав потужний вибух (фото)

п’ятниця, 13 вересень 2019, 3:00

Вибухи знищили повністю вміст причепа, проте військові і цивільні не стали жертвами НП.​. Як з'ясувалося, в колоні техніки один з вантажних причепів з паливно-мастильними матеріалами і конструктивними елементами захисної динамічної броні загорівся, піс...