Житель Амурської області виявив «смертельну» ділянку на російський трасі А-360 «Лена», яка несподівано переривається деревами.
На початку ролика чоловік попередив одного з водіїв про небезпеку даної ділянки траси. Після цього він зняв сам тупик, поруч з яким встановлено знак, який вказує відстань до найближчих населених пунктів, повідомляють Патріоти України.
На думку чоловіка, на ділянці постійно відбуваються події: «машини падають в кювет, втрачають бампера і врізаються в дерева». Він підкреслив, що знаків, що вказують на тупик, на трасі не встановлено.
«І ось мчиш, мчиш, все класно, швидкість 130, і закінчується дорога, асфальт. І перед вами, панове, відкривається просто ліс. Тут навіть дорожники потурбувалися - вирубали кілька дерев, щоб, коли ти злетиш з цієї дороги, ти не в дерево влетів, а між деревами, туди, подалі», - розповів чоловік.
Журналісти звернулися в дорожнє агентство, що займається будівництво траси. У прес-службі відомства зазначили, що ділянку зроблено «на майбутнє випрямлення».
«Перед в'їздом є інформаційний знак з вказівкою напрямку руху по основній дорозі. Щоб уникнути повторної появи подібних компрометуючих відео ділянку буде додатково обставлений дорожніми знаками і водоналивні блоками», - повідомили в прес-службі.
Ділянку траси А-360 «Лена» (4-38 кілометр), на якому знаходиться тупикова розв'язка, ввели в експлуатацію в 2016 році.
Федеральна автомобільна дорога А-360 «Лена» є єдиною автомагістраллю, що зв'язує Якутськ і північні райони Росії. Незважаючи на недавню реконструкцію траси, на ділянках регулярно проходять ремонтні роботи. На автомагістралі також передбачалося побудувати міст через річку Лена, але будівництво було відкладено в зв'язку з виниклою необхідністю будівництва моста через Керченську протоку.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...