Таку думку висловив старший науковий співробітник Інституту водних проблем Російської академії наук Юрій Медовар, передають Патріоти України.
За його словами, арочний міст можна будувати на скельних породах, але не на пісочної глині, як у Керченській протоці. «Не можна було за правилами будувати цей міст! Але в нас Путін вважає, що усе можна», – додав Медовар.
Звернув він увагу і на постійно зростаючу вартість моста – з 26 млрд рублів спочатку до 300 млрд: «Але його ще навіть нема – є тільки центрове перекриття. І напевне треба думати про те, як він перенесе зиму зі штормовими, температурними змінами. Бо за рахунок перепаду температур відбуватиметься внутрішня деформація бетону, який заливали у свердловини – там же буронабивні свердловини».
Звідси, зазначає вчений, виникає питання, наскільки вистачить цього моста і в яку суму обходитиметься його експлуатація.
«Він може простояти, а може впасти. Я моста поки не бачив. Усе, що показують у нас по телебаченні – це одна опора на березі, а тепер – лише здалеку дуже дрібно показали, що на щось поставили центральну арку. Але ж моста самого нема!», – обурився Медовар, підкресливши, що міст до того ж є порушенням Морський конвенції.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...