Хіти тижня. Незважаючи на вимогу командувача ООС генерала Наєва: "Правий сектор" відмовився залишати зону бойових дій, доки російські окупанти топчуть українську землю (відео)

У той же час в ПС заявили, що добровольці завжди погоджують свої дії з ЗСУ.

Командир добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Андрій Стемпіцький. Фото: Україна молода

«Правий сектор» не покидатиме зону АТО, незважаючи на вимогу генерала Сергія Наєва. Про це заявив командир добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Андрій Стемпіцький, передають Патріоти України.

«Добровольці покинуть зону АТО тільки тоді, коли будуть відвойовані ті території, які окуповані Російською Федерацією. У тому числі і Крим, - сказав він.

У той же час командир роти ДУК ПС Дмитро Коцюбайло заявив, що добровольці завжди погоджують свої дії з ЗСУ. "Ми завжди готові посилити будь-яку бригаду, будь-яку ділянку лінії, де ми потрібні. Всі наші дії, які ми робили, робимо і будемо робити будуть повністю узгоджені зі Збройними силами України", - сказав він.

За даними штабу ООС зараз в рядах ЗСУ служать трохи більше трьох десятків бійців ДУК ПС.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...