Хіти тижня. Потужні вибухи струсонули російську військову базу у Сирії (фото)

Поки що точна кількість жертв невідома.

Фото:TheWorldNews

У Сирії біля військового аеродрому в місті Хама прогриміли кілька вибухів. Про це повідомило сирійське державне агентство SANA, передають Патріоти України.

Інформацію про вибухи підтверджує і Сирійська обсерваторія з прав людини. У повідомленні на сайті правозахисної організації сказано, що вибухи чути в місті Хама і його околицях, недалеко від військової авіабази. Правозахисники відзначають, що про причини вибуху інформації поки немає.

В результаті масового підриву боєприпасів серйозно пошкоджена російсько-сирійська авіабаза в місті Хама в Сирії. Поки точна кількість жертв невідома (імовірно кілька десятків сирійських і російських військових), повідомляє новинна мережа News_Executive.

На даний момент всі підходи до авіабази перекриті, вибухи тривають. Поки не ясно, чи знищена авіабаза в результаті авіанальоту, чи це ракетно-артилерійський обстріл.

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...