Хіти тижня. Потужні вибухи струсонули російську військову базу у Сирії (фото)

Поки що точна кількість жертв невідома.

Фото:TheWorldNews

У Сирії біля військового аеродрому в місті Хама прогриміли кілька вибухів. Про це повідомило сирійське державне агентство SANA, передають Патріоти України.

Інформацію про вибухи підтверджує і Сирійська обсерваторія з прав людини. У повідомленні на сайті правозахисної організації сказано, що вибухи чути в місті Хама і його околицях, недалеко від військової авіабази. Правозахисники відзначають, що про причини вибуху інформації поки немає.

В результаті масового підриву боєприпасів серйозно пошкоджена російсько-сирійська авіабаза в місті Хама в Сирії. Поки точна кількість жертв невідома (імовірно кілька десятків сирійських і російських військових), повідомляє новинна мережа News_Executive.

На даний момент всі підходи до авіабази перекриті, вибухи тривають. Поки не ясно, чи знищена авіабаза в результаті авіанальоту, чи це ракетно-артилерійський обстріл.

"Має бути вдячним Раді": Астролог розповів, що Зеленського врятували від "сатанинського дня" для інавгурації

неділя, 19 травень 2019, 13:59

Якщо 20 травня рівно о 10:05 Володимир Зеленський підніме булаву - це взагалі буде блискучий час. Верховна Рада України обрала сприятливу дату для інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського - 20 травня. Про це в інтерв'ю розпові...

ЗСУ озброять модернізовані протитанкові ракетні комплекси «Штурм-С» вітчизняними далекобійними ПТКР «Бар'єр-В»

неділя, 19 травень 2019, 11:06

Модернізовані наземні мобільні протитанкові комплекси «Штурм-С» ЗСУ будуть оснащені далекобійною протитанковою керованою ракетою «Бар'єр-В» виробництва ДККБ «Луч». Про це повідомив директор інформаційного агентства Defense Express Сергій Згурець, зазна...