Хіти тижня. Реалії "русского мира": "В платном туалете Ялты обеспечили антитеррористическую безопасность" - блогер (фото)

Колись так само за часів СРСР в різних установах прив'язували до стола чи стійки каси кулькову ручку. Щоб ніхто "не спер".

Фото:Twitter

В анексованому Криму окупанти продовжують запроваджувати реалії "русского мира". У мережі з'явилося фото, як у Ялті в платному туалеті прив'язують до крану в умивальнику рідке мило. Світлину викладено на сторінці RoksolanaToday&Крым у Twitter, передають Патріоти України.

"Обеспечения антитеррористической безопасности в одном из платных туалетов Ялты!" - йдеться в підписі до фото.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...