Групу вчених очолює український академік, астрофізик Юрій Ізотов, - пише видання ain.ua, передають Патріоти України.
Важливість відкриття цієї галактики полягає в тому, що вміст у ній всіх хімічних елементів, важчих за гелій - найнижчий серед усіх відомих галактик з активним зіркоутворенням.
Нині астрофізики вивчають фізичні характеристики так званих первинних галактик, адже вважають, що вони є першими об'єктами Всесвіту, які з'явилися в газовому середовищі з водню і гелію. Вони відігравали важливу роль в еволюції ранньому Всесвіті.
Первинні галактики були невеликими за розміром і масою, тож це заважало вивчити їх як слід. До цього часу було відомо лише кілька подібних галактик, серед них і та, яку астрофізики Юрій Ізотов і Наталя Гусєва відкрили в 1990 році.
Відкрита галактика розташована на відстані 600 млн світлових років.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...