Про це "Обозревателю" розповів боєць АТО, артилерист Андрій Кобзар, - передають Патріоти України.
"Здатність Росії робити балістичні ракети - під дуже великим сумнівом. Згадайте попередні пуски ракет "Булава". Тоді були навіть умовні пуски, коли ракета просто не виходила з шахти. Деякі ракети розпадалися відразу після запуску. Кількість ракет, які запустилися, можна було порахувати на пальцях. Успішним пуском можна вважати, коли ракета полетіла і кудись долетіла".
Нову твердопаливну міжконтинентальну балістичну ракету "РС-24 Ярс", випробувальний пуск якої був проведений в Росії, артилерист назвав "модернізованою розробкою радянських часів".
"Те, що вона запущена - це прекрасно. Питання в тому, чи долетіла вона кудись? Можна стріляти з пістолета Макарова в муху з 300 метрів, а ось потрапите ви чи ні - це вже питання", - зауважив він.
Кобзар також пояснив, що"всі далекі ракети були прерогативою "Южмашу"- українського підприємства, розташованого в Дніпрі".
Він визнав, що модифіковані ракетні комплекси Р-36М, часто звані "Сатаною", які є на озброєнні російської армії, дійсно "класні", але це також радянська розробка - конструкторського бюро "Південне" (Дніпро) і НВО "Електроприлад" (Харків), - і "їх гарантійний термін спливає приблизно в 2019-2022 роках".
Таким чином, пуски балістичних ракет - "це ні що інше, як розпорошення грошей", - переконаний артилерист.
"Але я всіляко підтримую ракетну програму Росії. Нехай запускають. Чим більше вони розпиляють грошей, тим краще", - зауважив він.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...