Вірус CopyCat продовжує масово атакувати користувачів Android. Найсильніше від кібератаки постраждали жителі Південно-Східної Азії. Лихо також спіткало 280 тисяч американців, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
У зв'язку з цим експерти розробили кілька універсальних правил для захисту пристрою від вірусу.
Убезпечити смартфон можна, встановивши додаток Google Play Protect. Програма знаходить заражені об'єкти і нейтралізує їх.
Також варто оновити операційну систему до останньої версії ОС, адже відомо, що вірус атакує тільки застарілі версії системи.
Експерти підкреслюють, що не варто відкривати повідомлення MMS, через які і передається "захворювання".
І головний спосіб захистити свій пристрій від CopyCat - не відкривати всі підряд посилання, не клікати на все, що вам пропонує пошуковик.
Останній раз вірус масово атакував власників смартфонів в травні 2016 року. У систему зломщики проникли через маркет Google Play. Компанія не змогла відбити кібератаку, і нападу піддалося значна кількість пристроїв.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...