Хіти тижня. Вилазить вночі і зжирає все на своєму шляху: В Україні з'явився небезпечний шкідник (відео)

Рудий слимак дуже швидко розмножується, оскільки не має природних ворогів.

Нашестя слимаків накрило Львівщину. Ілюстрація:news.vash.ua

З Іспанії в Україну прийшов рудий слимак, який з'їдає всю рослинність на своєму шляху. Черевоногі шкідники поширюються через вологий клімат і теплі зими. Про це повідомляють Патріоти України.

Відомо, що в даний час від слимака вже страждають багато країн в Європі від Швеції до Португалії. Він дуже швидко розмножується, оскільки не має в природі природних ворогів. В Україні слимак поки присутній тільки у Львівській області, але може поширитися і далі.

"Є гранули, які містять засоби для приманювання тих слимаків і одночасно знищують їх при їх поїданні ... На зиму доцільно перекопувати ділянку - зимують вони на стадії яйця і слимака на глибині до 10 сантиметрів, тому перед першими заморозками або під час відлиг ділянку вартує перекопати - і таким чином ми їх можемо знищити", - каже доцент кафедри лісівництва Національного лісотехнічного університету України Володимир Кравець.

Починати боротися зі слимаками рекомендується вже сьогодні, оскільки шкідники відкладають яйця восени.

Джерело: Сегодня

Ядерний шантаж Путіна: Росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

Американські літаки моніторять ядерні об'єкти РФ. Україну беруть під парасольку

четвер, 29 вересень 2022, 21:30

Про наслідки "референдумів" та загрозу тактичною ЯЗ. Про оперативну обстановку на фронті станом на 28.09.22, "приєднання нових регіонів" до рф, наступ ЗСУ, "могілізацію" та ядерну загрозу від режиму путіна. 01:10 - про секретний пункт та кількість ново...