Хіти тижня. Вилазить вночі і зжирає все на своєму шляху: В Україні з'явився небезпечний шкідник (відео)

Рудий слимак дуже швидко розмножується, оскільки не має природних ворогів.

Нашестя слимаків накрило Львівщину. Ілюстрація:news.vash.ua

З Іспанії в Україну прийшов рудий слимак, який з'їдає всю рослинність на своєму шляху. Черевоногі шкідники поширюються через вологий клімат і теплі зими. Про це повідомляють Патріоти України.

Відомо, що в даний час від слимака вже страждають багато країн в Європі від Швеції до Португалії. Він дуже швидко розмножується, оскільки не має в природі природних ворогів. В Україні слимак поки присутній тільки у Львівській області, але може поширитися і далі.

"Є гранули, які містять засоби для приманювання тих слимаків і одночасно знищують їх при їх поїданні ... На зиму доцільно перекопувати ділянку - зимують вони на стадії яйця і слимака на глибині до 10 сантиметрів, тому перед першими заморозками або під час відлиг ділянку вартує перекопати - і таким чином ми їх можемо знищити", - каже доцент кафедри лісівництва Національного лісотехнічного університету України Володимир Кравець.

Починати боротися зі слимаками рекомендується вже сьогодні, оскільки шкідники відкладають яйця восени.

Джерело: Сегодня

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...