Хіти тижня."Умом Россию не понять": Робітники у РФ підірвали бензовоз, намагаючись відігріти його пальником (відео)

Від отриманих травм робітники померли на місці.

Скрін відео

У мережі з'явилися відео вибуху на території одного з підприємств Сургута - ТОВ "Густореченское", де двоє робітників намагалися розігріти пальником замерзлий вентиль цистерни. Трагедія сталася взимку 2015 року, проте тільки зараз з'явився запис з камери спостереження, встановленої на території підприємства. Її виклав в YouТube користувач під ніком Flur F, передають Патріоти України.

Офіційно про цей випадок повідомляло регіональне управління СКР по ХМАО. За даними відомства, 30 грудня 2015 під час вибуху на території "Густореченского" загинули два працівника підприємства.

"Під час проведення робіт близько ємності автоцистерни, зайнялися випари, в результаті вибило задню стінку ємності, від отриманих травм робітники померли на місці", - говорилося в повідомленні СКР.

Новий пакет військової допомоги від США: під ударом - Джанкойський аеродром і лінії постачання РФ на сході України

вівторок, 7 лютий 2023, 22:48

Наразі відбувається різка активізація військового протистояння, в якому росіяни створюють наступ по п"яти напрямкам одночасно. У Пентагоні заявили про новий пакет військової допомоги для України у розмірі 2,175 млрд доларів, до якого також входить нове...

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...