"Хохлы, вас просто раздавят!": Росіяни почали казитися через перекидання Україною потужної зброї на адмінкордон з Кримом

Прихильники режиму Путіна вирішили показати у мережі, наскільки вони "могутні" та "великі".

"Високодуховні росіяни". Ілюстрація: ЖЖ.

Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко розповів про те, що його відомство підтягло резерви, включаючи важке озброєння, до адмінкордону з анексованим Кримом. Слова Назаренка передає "Інтерфакс-Україна", інформують Патріоти України.

У відповідь на заяву Назаренко прихильники режиму президента РФ Володимира Путіна залишили більше 1000 коментарів на сайті російського видання Lenta.ru.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.