"Холопам смотреть не велено": Навальний показав, як путінський міністр заховав свій палац від очей звичайних громадян (відео)

​Частина вікон багатоповерхового житлового будинку, які виходять на заміський особняк віце-прем'єр-міністра Росії Ігоря Шувалова, виявилися замурованими.

Скрін відеоВідповідне відео опублікував російський опозиціонер Олексій Навальний на своєму YouTube-каналі, інформують Патріоти України.

Також ще одна частина вікон зазначеного житлового будинку огороджена спеціальними бетонними заслінками, які виступають на один-два метри і як ширма загороджують вид на особняк Шувалова.

Крім цього, перед іншими будинками, говорить Навальний, спеціально було побудовано будівлю, яка закриває вид на будинок Шувалова.

У презентації багатоповерхових будинків зазначається, що частина квартир були побудовані односторонніми з міркувань безпеки, і щоб уникнути виду на приватне землеволодіння.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...