"Холопам смотреть не велено": Навальний показав, як путінський міністр заховав свій палац від очей звичайних громадян (відео)

​Частина вікон багатоповерхового житлового будинку, які виходять на заміський особняк віце-прем'єр-міністра Росії Ігоря Шувалова, виявилися замурованими.

Скрін відеоВідповідне відео опублікував російський опозиціонер Олексій Навальний на своєму YouTube-каналі, інформують Патріоти України.

Також ще одна частина вікон зазначеного житлового будинку огороджена спеціальними бетонними заслінками, які виступають на один-два метри і як ширма загороджують вид на особняк Шувалова.

Крім цього, перед іншими будинками, говорить Навальний, спеціально було побудовано будівлю, яка закриває вид на будинок Шувалова.

У презентації багатоповерхових будинків зазначається, що частина квартир були побудовані односторонніми з міркувань безпеки, і щоб уникнути виду на приватне землеволодіння.

Танки для ЗСУ: дозвіл Німеччини на реекспорт Leopard 2 - потужний політичний сигнал РФ

середа, 1 лютий 2023, 20:43

Варто зауважити, що йдеться не лише про постачання німецьких Leopard 2 або американських M1 Abrams, а й про британських Challenger 2, які вважаються одними із найкращих у своїй модифікації. Рішення США, Німеччини, низки країн Європи про передачу нам та...

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!