В аеропорту Дніпра сталася надзвичайна подія, яка призвела до "паніки, плутанини і транспортного колапсу". Про це у своєму Facebook розповів фінансист Дмитро Томчук, передають Патріоти України.
"Злітають два борти - до Анталії та до Відню. Напевно, керівництво аеропорту точно не впевнене, що в кафе чутно, як оголошують рейси. Тому в штаті є спеціально приставлена і навчена тітка, яка забігає в кафе і кричить: "Хто до Анталії, скоріше, починається посадка!" - пише Томчук.
За його словами, пасажири початку уточнювали: "Що вона каже?" "Вона говорить, що до Австралії зараз прямий злітає". "Скажіть, це вона до Відня сказала зараз літак?" "До Відня вже полетів, ви що". "Ні, не до Відня, а до Анталії, але летіти буде через Москву". "Швидше побігли, тут люди говорять, що до Відня оголосили рейс".
Пройшовши всі процедури, дві юрби забрались на поле, немов починають чемпіонат світу з футболу, зазначає Томчук. В автобусі, куди поринули люди, з'явилася друга співробітниця аеропорту в сигнальному жилеті.
"Вона заходить в автобус і починає з'ясовувати: "Ви куди летите? До Відня? Це до Анталії автобус, не до Відня. Товариші, хто до Відня, виходьте з автобуса, це автобус до Анталії, до Відня не цей автобус. Та куди ви лізете, хто до Відня, це не до Відня, до Відня такий же, тільки інший, який не до Анталії". "А куди? "- запитують у неї."Інший - до Відня, а цей - до Анталії" , - розповідає фінансист.
Після цього половина автобуса вийшла з розгубленим виглядом. Такі ситуації важко уявити в розвинених країнах, наголошує Томчук. "Я представив цю систему в аеропорту Франкфурта, де літак злітає у середньому раз на 25 секунд. Як у сотні кафе, кав'ярень, ресторанчиків в аеропорту кожні 25 секунд вбігають сотні тіток у сигнальних жилетах і на всі лади починають кричати: "Рейс на Куала Лумпур, рейс на Бомбей, рейс на Лондон, рейс на Тель-Авів, рейс на Сіеттл". Ця штука буде сильнішою "Рятувальників Малібу", - додав він.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...