Кіт-мандрівник заліз у посилку господаря, щоб опинитись за 1200 км від рідної домівки (фото)

​Кіт на прізвисько Балу провів в коробці 17 годин, але не втратив оптимізму та дружелюбності.

Балу випадково відправили поштою. Фото: соцмережі.

У канадському Галіфаксі кота відправили поштою, вихованець виїхав за 1200 км. Про це повідомляє канадське ЗМІ CP24, передають Патріоти України.

Власник тварини збирав посилку з ободами для шин, але в якийсь момент відлучився - тоді-то пухнастий клубок і пробрався в коробку. Не помітивши цього, господар упакував посилку і відправив.
Через деякий час Монреальський офіс SPCA (організація по запобіганню жорстокому поводженню з тваринами) отримав дзвінок від співробітника Purolator (канадська організація, що займається кур'єрською доставкою). Як повідомляє директор з комунікацій SPCA Аніта Капущинська (Anita Kapuscinska), кур'єр повідомив, що в посилці виявлено домашню тварину. SPCA відстежила власника вихованця, і тільки тоді той усвідомив, що вислав кота поштою.

Кіт на прізвисько Балу пробув в коробці 17 годин, і в підсумку виявився в 1200 км від будинку. Незважаючи на це, з ним все гаразд, а Капущинська називає його «надзвичайно ласкавим». Аніта додала, що Балу вже відправлений додому. Крім того, його забезпечили мікрочіпом, так що сім'я зможе знайти його, якщо він ще раз вирішить відправитися в подорож.

Наостанок Аніта Капущинська порекомендувала всім власникам тварин перевіряти посилки перед відправкою, тому що картонні коробки - дуже популярне місце серед пухнастих улюбленців.


Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...