Кіт-мандрівник заліз у посилку господаря, щоб опинитись за 1200 км від рідної домівки (фото)

​Кіт на прізвисько Балу провів в коробці 17 годин, але не втратив оптимізму та дружелюбності.

Балу випадково відправили поштою. Фото: соцмережі.

У канадському Галіфаксі кота відправили поштою, вихованець виїхав за 1200 км. Про це повідомляє канадське ЗМІ CP24, передають Патріоти України.

Власник тварини збирав посилку з ободами для шин, але в якийсь момент відлучився - тоді-то пухнастий клубок і пробрався в коробку. Не помітивши цього, господар упакував посилку і відправив.
Через деякий час Монреальський офіс SPCA (організація по запобіганню жорстокому поводженню з тваринами) отримав дзвінок від співробітника Purolator (канадська організація, що займається кур'єрською доставкою). Як повідомляє директор з комунікацій SPCA Аніта Капущинська (Anita Kapuscinska), кур'єр повідомив, що в посилці виявлено домашню тварину. SPCA відстежила власника вихованця, і тільки тоді той усвідомив, що вислав кота поштою.

Кіт на прізвисько Балу пробув в коробці 17 годин, і в підсумку виявився в 1200 км від будинку. Незважаючи на це, з ним все гаразд, а Капущинська називає його «надзвичайно ласкавим». Аніта додала, що Балу вже відправлений додому. Крім того, його забезпечили мікрочіпом, так що сім'я зможе знайти його, якщо він ще раз вирішить відправитися в подорож.

Наостанок Аніта Капущинська порекомендувала всім власникам тварин перевіряти посилки перед відправкою, тому що картонні коробки - дуже популярне місце серед пухнастих улюбленців.


"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...