Кіт-мандрівник заліз у посилку господаря, щоб опинитись за 1200 км від рідної домівки (фото)

​Кіт на прізвисько Балу провів в коробці 17 годин, але не втратив оптимізму та дружелюбності.

Балу випадково відправили поштою. Фото: соцмережі.

У канадському Галіфаксі кота відправили поштою, вихованець виїхав за 1200 км. Про це повідомляє канадське ЗМІ CP24, передають Патріоти України.

Власник тварини збирав посилку з ободами для шин, але в якийсь момент відлучився - тоді-то пухнастий клубок і пробрався в коробку. Не помітивши цього, господар упакував посилку і відправив.
Через деякий час Монреальський офіс SPCA (організація по запобіганню жорстокому поводженню з тваринами) отримав дзвінок від співробітника Purolator (канадська організація, що займається кур'єрською доставкою). Як повідомляє директор з комунікацій SPCA Аніта Капущинська (Anita Kapuscinska), кур'єр повідомив, що в посилці виявлено домашню тварину. SPCA відстежила власника вихованця, і тільки тоді той усвідомив, що вислав кота поштою.

Кіт на прізвисько Балу пробув в коробці 17 годин, і в підсумку виявився в 1200 км від будинку. Незважаючи на це, з ним все гаразд, а Капущинська називає його «надзвичайно ласкавим». Аніта додала, що Балу вже відправлений додому. Крім того, його забезпечили мікрочіпом, так що сім'я зможе знайти його, якщо він ще раз вирішить відправитися в подорож.

Наостанок Аніта Капущинська порекомендувала всім власникам тварин перевіряти посилки перед відправкою, тому що картонні коробки - дуже популярне місце серед пухнастих улюбленців.


З архіву ПУ. Ми зобов'язані були втримати Дебальцеве. Єдине, що нам потрібно було - поповнювати боєкомплект і заповнювати втрати особового складу, - боєць ЗСУ

п’ятниця, 25 вересень 2020, 13:00

​Українська армія в 2015 році могла втримати Дебальцевський плацдарм, однак його втрата була зумовлена ​​трьома факторами. Про це розповів під час інтерв'ю Юрію Бутусову у січні 2018 року Ігор Лук'янов, сержант 25 мотопіхотного батальйону "Київська Ру...

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов