"Колегам по СНД Путін ще влітку 2013 показував на карті, яку частину України збирається анексувати" - Пашинський

Нардеп наголосив, що до 2014 року влада Януковича закінчила планомірне знищення збройних сил України, особливо - в Криму і на сході країни.

Сергій Пашинський. Фото:tyzhden.ua

Ще влітку 2013 року Путін своїм колегам по країнах СНД показав карту і сказав, вказавши на певні регіони - "цю частину України ми анексуємо. Про це розповів в ефірі програми "Право на владу" на каналі "1 + 1" народний депутат, глава комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський, передають Патріоти України.

Тема ток-шоу була присвячена подіям лютого 2014 року, коли почалося російське вторгнення в український Крим.

Пашинський стверджує, що мав доступ до інформації, що становить державну таємницю. Згадана Путіним частина України включала всю лівобережну частину країни, включаючи Одеську область і вихід до Придністров'я.

Також нардеп розповів ще деякі деталі і подробиці підготовки і безпосередньо захоплення Криму Росією.

"Уже будучи главою Адміністрації президента України, я звернувся до лідерів кримських татар з пропозицією вступити в боротьбу за Крим. Я готовий був їх озброїти. На що отримав відповідь, що захищати Україну повинні її збройні сили. Я сказав, що зрозумів позицію", - розповів він.

Він уточнив, що мав на увазі не особисто "озброїти кримських татар", а віддати відповідне розпорядження компетентним представникам влади.

"Після того, як росіяни захопили адміністративні будівлі в Криму, до мене підійшли хлопці з самооборони Майдану і зажадали, щоб їх відправили на півострів - боротися з російськими окупантами. Як були, з дерев'яними щитами і палицями", - розповів Пашинський про події чотирирічної давнини.

При цьому, зазначає нардеп, до 2014 року влада Януковича закінчила планомірне знищення збройних сил України, особливо - в Криму і на сході країни.

"Ми свідомо не оголошували війну Російській Федерації. Оскільки розуміли, що таким чином не зможемо захистити свій суверенітет, а Росії розв'яжемо руки для континентальної агресії", - упевнений нардеп.

Він зазначив, що Путіну потрібен був не тільки український Крим. Паралельно російські провокатори "розпалювали" Одесу, Миколаїв, Луганськ, Донецьк.

Настав другий етап каскадного звільнення півдня

четвер, 2 лютий 2023, 22:17

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Незаконне поводження зі зброєю: проти Арестовича можуть відкрити справу через заволодіння гранатометом

четвер, 2 лютий 2023, 22:14

Зауважу, санкція статті 263 ККУ стосовно носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу передбачає позба