Колосальні збитки: Російські туроператори не можуть прийти до тями після рішення Путіна

Кремль зобов'язав Росавіацію в терміновому порядку розіслати повідомлення авіаперевізникам про можливе припинення чартерних рейсів в Анталію і інші курортні міста Туреччини.

Росіянам не вдасться відпочити у Туреччині? Фото: DT.ua.

Ще зовсім недавно кипіли пристрасті і палали розборки між Путіним і Ердоганом, потім настав сприятливий період для двох президентів, які все-таки потиснули один одному руки і пообіцяли працювати, що називається рука в руку, але на цьому тижні в Москві дали зрозуміти, що між Туреччиною і Росією може бути встановлений новий бар'єр, який викликаний підтримкою Ердогана атаки США в Сирії. Новину передають Патріоти України.

Кремль зобов'язав Росавіацію в терміновому порядку розіслати повідомлення авіаперевізникам про можливе припинення чартерних рейсів в Анталію і інші курортні міста. В першу чергу така новина стала шоком для туроператорів, у яких починається «золотий сезон».

«Ніхто не знав, що події можуть розгорнутися таким чином. Якщо влада не перегляне своє рішення, то від інтриг великої політики можуть постраждати мільйони російських співгромадян, - розповіли в прес-службі Російського союзу туріндустрії. - У 2015 році напрямок закрили в кінці листопада, коли основний потік туристів вже закінчився, сезон був закритий. Сьогодні ж новина про зупинку чартерів обрушилася, як сніг на голову для росіян, які, незважаючи на те, що криза в країні, вирішили відправитися відпочити в Туреччину, де для росіян прийнятні ціни».

Російські туроператори підтвердили, що в порівнянні з минулорічним сезоном, в цьому році в 4-5 разів більше авіаквитків вже заброньовано, продажі путівок досягли докризових показників, тепер людям доведеться повертати гроші.

У росіян і близько нічого такого немає: "Високоточна "Вільха" готова "кошмарити" гібридне командування", - Злий одесит

п’ятниця, 14 червень 2019, 15:10

Патріоти України пропонують ознайомитись з публікацієювійськово-політичного оглядача Олександра Коваленка про те, чим небезпечна для гібридних військ на окупованій частині Донбасу українська ракета "Вільха", останні держвипробування котрої перед прийня...

На вихідні Україну накриє погодне пекло

п’ятниця, 14 червень 2019, 12:57

У Києві 15 червня може пройти грозовий дощ, температура повітря сягне +33 °C. Вона зазначила, що в більшості областей країни температура повітря буде на рівні +30...+35 °C, у Карпатах +25...+29 °C. Увечері температура опускатиметься до +15...+19 °C. "Д...