Колосальні збитки: Російські туроператори не можуть прийти до тями після рішення Путіна

Кремль зобов'язав Росавіацію в терміновому порядку розіслати повідомлення авіаперевізникам про можливе припинення чартерних рейсів в Анталію і інші курортні міста Туреччини.

Росіянам не вдасться відпочити у Туреччині? Фото: DT.ua.

Ще зовсім недавно кипіли пристрасті і палали розборки між Путіним і Ердоганом, потім настав сприятливий період для двох президентів, які все-таки потиснули один одному руки і пообіцяли працювати, що називається рука в руку, але на цьому тижні в Москві дали зрозуміти, що між Туреччиною і Росією може бути встановлений новий бар'єр, який викликаний підтримкою Ердогана атаки США в Сирії. Новину передають Патріоти України.

Кремль зобов'язав Росавіацію в терміновому порядку розіслати повідомлення авіаперевізникам про можливе припинення чартерних рейсів в Анталію і інші курортні міста. В першу чергу така новина стала шоком для туроператорів, у яких починається «золотий сезон».

«Ніхто не знав, що події можуть розгорнутися таким чином. Якщо влада не перегляне своє рішення, то від інтриг великої політики можуть постраждати мільйони російських співгромадян, - розповіли в прес-службі Російського союзу туріндустрії. - У 2015 році напрямок закрили в кінці листопада, коли основний потік туристів вже закінчився, сезон був закритий. Сьогодні ж новина про зупинку чартерів обрушилася, як сніг на голову для росіян, які, незважаючи на те, що криза в країні, вирішили відправитися відпочити в Туреччину, де для росіян прийнятні ціни».

Російські туроператори підтвердили, що в порівнянні з минулорічним сезоном, в цьому році в 4-5 разів більше авіаквитків вже заброньовано, продажі путівок досягли докризових показників, тепер людям доведеться повертати гроші.

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...