Колосальні збитки: Російські туроператори не можуть прийти до тями після рішення Путіна

Кремль зобов'язав Росавіацію в терміновому порядку розіслати повідомлення авіаперевізникам про можливе припинення чартерних рейсів в Анталію і інші курортні міста Туреччини.

Росіянам не вдасться відпочити у Туреччині? Фото: DT.ua.

Ще зовсім недавно кипіли пристрасті і палали розборки між Путіним і Ердоганом, потім настав сприятливий період для двох президентів, які все-таки потиснули один одному руки і пообіцяли працювати, що називається рука в руку, але на цьому тижні в Москві дали зрозуміти, що між Туреччиною і Росією може бути встановлений новий бар'єр, який викликаний підтримкою Ердогана атаки США в Сирії. Новину передають Патріоти України.

Кремль зобов'язав Росавіацію в терміновому порядку розіслати повідомлення авіаперевізникам про можливе припинення чартерних рейсів в Анталію і інші курортні міста. В першу чергу така новина стала шоком для туроператорів, у яких починається «золотий сезон».

«Ніхто не знав, що події можуть розгорнутися таким чином. Якщо влада не перегляне своє рішення, то від інтриг великої політики можуть постраждати мільйони російських співгромадян, - розповіли в прес-службі Російського союзу туріндустрії. - У 2015 році напрямок закрили в кінці листопада, коли основний потік туристів вже закінчився, сезон був закритий. Сьогодні ж новина про зупинку чартерів обрушилася, як сніг на голову для росіян, які, незважаючи на те, що криза в країні, вирішили відправитися відпочити в Туреччину, де для росіян прийнятні ціни».

Російські туроператори підтвердили, що в порівнянні з минулорічним сезоном, в цьому році в 4-5 разів більше авіаквитків вже заброньовано, продажі путівок досягли докризових показників, тепер людям доведеться повертати гроші.

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики

понеділок, 17 лютий 2020, 20:49

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики. Наразі представником України в робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи призначено генерал-майора Служби безпеки України Геннадія Кузнєцова. Показово, що н...

"Мачуха-доля відірвала дідів-запорожців від матереного лона й закинула їх на Кубань: 16 лютого 1918 року Кубань була прилучена до України", - Снєгирьов

неділя, 16 лютий 2020, 16:45

Оцінюючи діяльність СКНР, треба визнати, що на Кубані багато в чому визначилося майбутнє незалежної України. На думку останнього прем’єра республіки Кубанський Край В. Іваніса, нерішуче ставлення українського уряду Скоропадського до політичного об’єднання