Колосальні збитки: Російські туроператори не можуть прийти до тями після рішення Путіна

Кремль зобов'язав Росавіацію в терміновому порядку розіслати повідомлення авіаперевізникам про можливе припинення чартерних рейсів в Анталію і інші курортні міста Туреччини.

Росіянам не вдасться відпочити у Туреччині? Фото: DT.ua.

Ще зовсім недавно кипіли пристрасті і палали розборки між Путіним і Ердоганом, потім настав сприятливий період для двох президентів, які все-таки потиснули один одному руки і пообіцяли працювати, що називається рука в руку, але на цьому тижні в Москві дали зрозуміти, що між Туреччиною і Росією може бути встановлений новий бар'єр, який викликаний підтримкою Ердогана атаки США в Сирії. Новину передають Патріоти України.

Кремль зобов'язав Росавіацію в терміновому порядку розіслати повідомлення авіаперевізникам про можливе припинення чартерних рейсів в Анталію і інші курортні міста. В першу чергу така новина стала шоком для туроператорів, у яких починається «золотий сезон».

«Ніхто не знав, що події можуть розгорнутися таким чином. Якщо влада не перегляне своє рішення, то від інтриг великої політики можуть постраждати мільйони російських співгромадян, - розповіли в прес-службі Російського союзу туріндустрії. - У 2015 році напрямок закрили в кінці листопада, коли основний потік туристів вже закінчився, сезон був закритий. Сьогодні ж новина про зупинку чартерів обрушилася, як сніг на голову для росіян, які, незважаючи на те, що криза в країні, вирішили відправитися відпочити в Туреччину, де для росіян прийнятні ціни».

Російські туроператори підтвердили, що в порівнянні з минулорічним сезоном, в цьому році в 4-5 разів більше авіаквитків вже заброньовано, продажі путівок досягли докризових показників, тепер людям доведеться повертати гроші.

Загострення військового протистояння буде не тільки на донецькому напрямку

вівторок, 20 серпень 2019, 19:27

Тільки-но Україна озвучила пропозиції щодо нормандського формату, на окупованих територіях Луганської області відразу розпочалися масштабні батальйонно-тактичні навчання на трьох полігонах. Мовиться про серйозне накопичення сил, водночас за легендою відпр

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...