Комітернове коштуватиме Україні великої крові - командир "Азову" (відео)

ЗСУ не будуть відбивати Комінтернове, впевнений Андрій Білецький.

Андрій Білецький. Фото: скрін відео

Бойовики продовжують контролювати селище Комінтернове Донецької області. Вони тимчасово відвели особовий склад та військову техніку перед приїздом представників місії ОБСЄ та журналістів, але потім повернулися на позиції. Про це заявив в ефірі Громадського ТБ народний депутат, командир полку "Азов" Андрій Білецький, інформують Патріоти України.

З його слів, 22 грудня в Комінтерновому знаходилось 5 танків і 8 одиниць бронетехніки бойовиків. Також значна кількість військової техніки розташована на складі так званої "ДНР" у населеному пункті Заїченко.

"Комінтернове зараз зайнято сепаратистами, як і вчора, як і позавчора. Часткове відведення було, десь на 3-4 години. Це пов'язано з прибуттям у Комінтернове ОБСЄ та російських журналістів. Техніка була відведена у Заїченко, власне кажучи, де вона і стояла до цього. Потім хлопці повернулися на свої місця, зайняли свої позиції" - зазначив командир полку "Азов".

Білецький також впевнений, що ЗСУ не будуть відбивати Комінтернове. "Проводити будь-які операції по його звільненню ніхто, звичайно, не планує. Та й зараз вони вже проблематичні. Тому що вони коштували б великої крові, і могли б, фактично, бути приводом порушення Мінських домовленостей з боку України" - додав нардеп.

Будні "наддержави": Під Москвою спалахнув великий ТРЦ (фото, відео)

четвер, 13 грудень 2018, 13:28

Після загоряння з приміщення евакуювали близько 500 покупців і працівників. У підмосковних Котельниках (Росія) 13 грудня спалахнув торговий центр "Мега Біла дача". На будівлі палахкотіли новорічні прикраси, зокрема гірлянди. Про це повідомляє прес-служ...

Центр циклону сьогодні якраз розташувався майже над Києвом, - Наталка Діденко

четвер, 13 грудень 2018, 12:45

Температура повітря поки що залишається без змін – близько нуля, з невеликими коливаннями. Центр циклону сьогодні, на Андрія, якраз розташувався майже над Києвом (перша карта). Ще б пак, кому не хочеться побути в такій столиці? Тому снігом ще сипатиме ...