Компанія з інтересами в ній нардепа з БПП практично монополізувала гральний бізнес в Україні - розслідування (відео)

З 2016 року "Українська національна лотерея" (УНЛ) стала найбільшим з трьох лотерейних операторів країни і продовжила збільшувати частку ринку у 2017-му.

Олександр Третьяков. Фото:Капітал

Народний депутат від БПП Олександр Третьяков причетний до діяльності компанії, яка практично монополізувала гральний бізнес в Україні. Про це йдеться в сюжеті програми Наші гроші, передають Патріоти України.

Співвласник “УНЛ” Віталій Коваленко і його товариш Олександр Третьяков (БПП)

"Зараз весь гральний бізнес в країні практично монополізувала компанія з прямими інтересами нардепа від БПП в ній. Після фактичної монополізації захотілося ще юридичну, легальну, затверджену на державному рівні в нормативних актах і в свідомості громадян", - розповідають журналісти в сюжеті.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою