Компанія з інтересами в ній нардепа з БПП практично монополізувала гральний бізнес в Україні - розслідування (відео)

З 2016 року "Українська національна лотерея" (УНЛ) стала найбільшим з трьох лотерейних операторів країни і продовжила збільшувати частку ринку у 2017-му.

Олександр Третьяков. Фото:Капітал

Народний депутат від БПП Олександр Третьяков причетний до діяльності компанії, яка практично монополізувала гральний бізнес в Україні. Про це йдеться в сюжеті програми Наші гроші, передають Патріоти України.

Співвласник “УНЛ” Віталій Коваленко і його товариш Олександр Третьяков (БПП)

"Зараз весь гральний бізнес в країні практично монополізувала компанія з прямими інтересами нардепа від БПП в ній. Після фактичної монополізації захотілося ще юридичну, легальну, затверджену на державному рівні в нормативних актах і в свідомості громадян", - розповідають журналісти в сюжеті.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...

З архіву ПУ. Крах режиму Путіна: Астролог розповів, коли в Росії влаштують "королівський переворот"

середа, 1 січень 2020, 12:00

По дійсному зодіаку російського президента немає передумов до усунення його від влади до кінця поточного десятиліття. В кінці 2020 року - початку 2021 року в Російській Федерації може статися переворот, в результаті якого нинішній господар Кремля Волод...