Компанія з інтересами в ній нардепа з БПП практично монополізувала гральний бізнес в Україні - розслідування (відео)

З 2016 року "Українська національна лотерея" (УНЛ) стала найбільшим з трьох лотерейних операторів країни і продовжила збільшувати частку ринку у 2017-му.

Олександр Третьяков. Фото:Капітал

Народний депутат від БПП Олександр Третьяков причетний до діяльності компанії, яка практично монополізувала гральний бізнес в Україні. Про це йдеться в сюжеті програми Наші гроші, передають Патріоти України.

Співвласник “УНЛ” Віталій Коваленко і його товариш Олександр Третьяков (БПП)

"Зараз весь гральний бізнес в країні практично монополізувала компанія з прямими інтересами нардепа від БПП в ній. Після фактичної монополізації захотілося ще юридичну, легальну, затверджену на державному рівні в нормативних актах і в свідомості громадян", - розповідають журналісти в сюжеті.

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...