Компанія з інтересами в ній нардепа з БПП практично монополізувала гральний бізнес в Україні - розслідування (відео)

З 2016 року "Українська національна лотерея" (УНЛ) стала найбільшим з трьох лотерейних операторів країни і продовжила збільшувати частку ринку у 2017-му.

Олександр Третьяков. Фото:Капітал

Народний депутат від БПП Олександр Третьяков причетний до діяльності компанії, яка практично монополізувала гральний бізнес в Україні. Про це йдеться в сюжеті програми Наші гроші, передають Патріоти України.

Співвласник “УНЛ” Віталій Коваленко і його товариш Олександр Третьяков (БПП)

"Зараз весь гральний бізнес в країні практично монополізувала компанія з прямими інтересами нардепа від БПП в ній. Після фактичної монополізації захотілося ще юридичну, легальну, затверджену на державному рівні в нормативних актах і в свідомості громадян", - розповідають журналісти в сюжеті.

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".