"Кремль готує для українців у Росії етнічні чистки", - Роман Цимбалюк

Коли росіяни використовують по відношенню до українців слово "ввічливо" потрібно бути гранично уважним.
Роман Цимбалюк. Фото: соцмережі.

Заява про "відповідні заходи" Росії на введення Україною біометричного контролю для громадян РФ є закликом до етнічних чисток. Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.

Зокрема, він вказує, на абсурдність "заходу у відповідь" РФ, який полягає у "ввічливому проханні покинути РФ" "чотири мільйони українців, які працюють у Росії". "Зрозуміло, що Держдума нічого не вирішує, але як-то кажуть, "гавкає" або озвучує речі, які можуть бути розглянуті виконавчою владою. І, звичайно, коли використовують по відношенню до українців слово "ввічливо" потрібно бути гранично уважним. Минулого разу "ввічливі" росіяни тикали в українців у Криму автоматами і вбили двох українських військовослужбовців", - написав журналіст.

Він зазначає, що важливо тут інше, вони подумують вислати 4 мільйони українців, проте за даними речника МЗС РФ Марії Захарової, на території Росії знаходиться 2 млн 300 тисяч 320 чоловік. Причому понад один мільйон - це біженці з пограбованого тією ж Росією українського Донбасу, а вислати треба 4 мільйони українців.

"Згідно з останнім переписом населення Росії (2010 рік) на її території проживає 1,8 млн. громадян РФ, які вважають себе українцями. Цю ситуацію можна охарактеризувати абревіатурою ДБ або підготовкою до масового вигнання українців. Називається це - етнічна чистка", - додав Цимбалюк.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...