Кремль заслав в Україну армію "злодіїв у законі"

Зловмисникам дана команда дестабілізувати криміногенну ситуацію в нашій державі.

Ілюстрація:Еспресо.TV

В Україні відбувається боротьба з таким явищем, як "кримінальний мігрант", зокрема, мова йде про "злодіїв у законі" з Росії. Так, за останні 7 місяців Росія надіслала в Україну 29 "злодіїв у законі". Про це під час селекторної наради заявив глава Нацполіції України Сергій Князєв, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу МВС.

Так, Князєв нагадав випадок, коли в аеропорту "Бориспіль" було затримано одного з кримінальних авторитетів, який дав свідчення про те, що Кремль цілеспрямовано скеровує злочинні елементи в Україну.

"Останнє затримання в міжнародному аеропорту "Бориспіль" ще раз підтвердило, що Росія засилає "злодіїв у законі". Після допиту затриманого в "Борисполі", а потім видворення з країни "злодія в законі" на прізвисько "Пецо" ми отримали чітку відповідь – їм дана команда дестабілізувати криміногенну ситуацію в нашій державі", – розповів голова Нацполіції України.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...