"Кремль знову піде на провокації": Волонтер розповів, чому не вірить у перемир'я в Авдіївці

Росіяни вже неодноразово порушували домовленості. До того ж, вони не досягли тих результатів, на які сподівалися.

У Авдіївці. Фото: РБК.

Перемир'я в Авдіївці не триватиме довго, адже російсько-терористичні війська неодноразово порушували домовленості; саме ж загострення ситуації на Донбасі є лише дипломатичним шантажем Кремля. Про це в інтерв’ю українським ЗМІ заявив волонтер Мирослав Гай, передають Патріоти України.

«Я не вірю в перемир'я з росіянами, адже вони порушували домовленості неодноразово. Кожен раз, коли оголошується перемир'я, ми намагаємося використовувати його для ремонту інфраструктури. Росіяни ж використовують перемир'я для перегрупування своїх сил, для зміни позицій, або для ще якихось підступних дій, і починають обстрілювати наших військових з новою силою», - зазначив він, додавши, що на Донбасі слід очікувати нових провокацій від терористів.

«Вони навіть не приховують факту пересування своєї техніки. Ніхто вже не зможе заховатися. Очевидно, що досягти своєї мети, на яку Росія ставила в нормандському форматі, у них не вийшло. Таким чином, Кремль знову піде на провокації для дипломатичного шантажу», - заявив волонтер. Раніше українські військовослужбовці закликали засоби масової інформації і волонтерів не поширювати неправдиву інформацію про ситуацію в місті Авдіївка Донецької області.

Хіти тижня. Розробник "Новачка" розповів про протиотруту до свого винаходу: Як рятують Скрипалів, і що з цього вийде

п’ятниця, 23 березень 2018, 0:15

Хімік Віл Мірзаянов, який розробляв нервово-паралітичний газ "Новачок", тепер живе в США, і вільно розповідає про великі отруйні секрети Путіна зі своєї колишньої лабораторії. "Перша допомога - це атропін і афін. Ще були розроблені інші антидоти, сильн...

Командувач Об'єднаних сил розповів про перспективи визволення Донбасу

четвер, 22 березень 2018, 21:59

За його словами, головна відмінність операції Об'єднаних сил від АТО – у підпорядкованості. Новопризначений командувач Об'єднаних сил (ОС) генерал-лейтенант Сергій Наєв назвав своїм головним завданням звільнення окупованих територій Донбасу від загарбн...