"Крым, конечно, более тяжелая нагрузка для России, чем Донбасс и Сирия", - екс-урядовець РФ підрахував вартість утримання анексованого півострова

Через витрати на анексований півострів російським пенсіонерам не індексують пенсії, а бюджетникам не підвищують зарплати.

Окупований Крим обходиться РФ недешево. Ілюстрація: Преса України.

Щорічно Росії окупований Крим обходиться в $ 3-3,5 млрд. Про це в інтерв'ю Обозревателю розповів екс-заступник міністра фінансів РФ і колишній перший заступник голови правління Центробанку Сергій Алексашенко, передають Патріоти України.

«Крим, звичайно, більш серйозне навантаження для Росії, ніж Донбас і Сирія. За моїми оцінками, витрати не однакові в різні роки. Це приблизно 170-200 млрд. рублів на рік або 3-3,5 млрд доларів», - сказав він.

За словами Алексашенка, це - не непосильна ноша для російського бюджету, але через витрати на анексований півострів російським пенсіонерам не індексують пенсії, бюджетникам не підвищують зарплати. При цьому фінансування інших регіонів РФ скорочується, так як кошти, виділені на регіональні програми, йдуть на утримання Криму.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...