Крути барабан: Популярний російський телеведучий потрапив у "чистилище" сайту "Миротворець"

Леоніда Якубовича занесли у базу злочинців через візит в окупований Крим.

Леонід Якубович. Фото:monavista.ru

Ведучий популярного російського шоу "Поле чудес" Леонід Якубович потрапив в чистилище Центру дослідження злочинів проти нацбезпеки України "Миротворець". Як повідомляється на сайті центру, ведучому закидають свідоме порушення правил перетину кордону України, зазначають Патріоти України.

"Свідоме порушення державного кордону України при в'їзді на територію окупованого Росією Криму. Радянський і російський телеведучий, актор, сценарист, письменник, продюсер. Член громадської ради Російського єврейського конгресу.

Найбільш відомий як ведучий телегри "Поле чудес". Член партії "Єдина Росія" з 2004 року. У лютому 2012 року увійшов до списку довірених осіб кандидата в президенти РФ Путіна В. В." - сказано на сайті "миротворця".


Наддержавне, або "Просто денег нет": У Росії перестали працювати всі метеосупутники

четвер, 21 лютий 2019, 23:40

У Росгідрометі заявили, нібито зараз вивчають досвід Японії, щоб потім ним скористатися. У Росгідромету зараз немає супутникової складової: угруповання вітчизняних метеорологічних супутників просто «померло». Про це повідомив у четвер журналістам глава...

Тримати небо на замку: "Тор" та "Куб" повертаються до бойового складу ЗСУ, - Муженко

четвер, 21 лютий 2019, 20:09

Модернізовані системи значно підсилять комплекс протиповітряної і протиракетної оборони сухопутних військ на рівні дивізійної ланки. Головнокомандувач Збройними Силами України – Начальник Генерального штабу Збройних Сил України Віктор Муженко розказав,...