Крути барабан: Популярний російський телеведучий потрапив у "чистилище" сайту "Миротворець"

Леоніда Якубовича занесли у базу злочинців через візит в окупований Крим.

Леонід Якубович. Фото:monavista.ru

Ведучий популярного російського шоу "Поле чудес" Леонід Якубович потрапив в чистилище Центру дослідження злочинів проти нацбезпеки України "Миротворець". Як повідомляється на сайті центру, ведучому закидають свідоме порушення правил перетину кордону України, зазначають Патріоти України.

"Свідоме порушення державного кордону України при в'їзді на територію окупованого Росією Криму. Радянський і російський телеведучий, актор, сценарист, письменник, продюсер. Член громадської ради Російського єврейського конгресу.

Найбільш відомий як ведучий телегри "Поле чудес". Член партії "Єдина Росія" з 2004 року. У лютому 2012 року увійшов до списку довірених осіб кандидата в президенти РФ Путіна В. В." - сказано на сайті "миротворця".


Хіти тижня. Містика в океані: З космосу зняли гігантську ''труну'' (фотофакт)

понеділок, 19 листопад 2018, 1:00

Велетенський айсберг відколовся від Антарктиди ще 18 років тому і дрейфував у морі Уедделла... Гігантська "труна" пливе до берегів Південної Америки - шестикутний айсберг сфотографували з МКС, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ. Ві...

Хіти тижня. Над Москвою навис "ядерний гриб": Епічні кадри нового лиха у столиці Росії (фото, відео)

неділя, 18 листопад 2018, 23:30

У суботу, 17 листопада, в Москві сталася масштабна пожежа на нафтопереробному заводі, яку гасять 150 людей. Про це повідомляється в соцмережах, передають Патріоти України. . На даний момент площа спалаху поки невідома, про постраждалих також поки не п...