Крим підбиває невтішні підсумки початку сезону

У 2017 році до анексованого півострова вирушили на 38% туристів менше, ніж минулого року.
Туристів у Криму не можуть дочекатися. Ілюстрація: соцмережі.

На початку турсезону в анексованому Росією Криму потік відпочиваючих впав майже на 40%. Як пише DW, цьогоріч російські туроператори зафіксували падіння продажів у період травневих свят. Новину передають Патріоти України.

За їхніми даними, у 2017 році до Криму вирушили на 38% туристів менше, ніж минулого року. Власники готелів, розташованих на Південному березі Криму, підтверджують ці дані: у травні падіння потоку склало 35-40%.

За словами представників готелів, можна припускати, що кількість відпочивальників у липні-серпні знизиться на 20-30 відсотків. Одна з головних причин втрати інтересу росіян до Криму цьогоріч - погодні умови. Ще один фактор - високі ціни та поганий сервіс у Криму, внаслідок чого туристи обирають прямих конкурентів, а у випадку з півостровом це Туреччина.

Ще однією причиною, що негативно позначається на турпотоці до Криму, є висока вартість авіаквитків. "Бюджетні рейси є лише з Москви і Санкт-Петербурга, а з інших міст Росії вони дуже дорогі. У такому разі транспортні витрати сягають 35-40% від вартості всього турпакету, а це дуже багато", - зазначають у готелях. У свою чергу влада анексованого Криму заявляє, що за січень-травень 2017 року у Криму відпочили 807,6 тисяч туристів, а це на 0,3% нижче від рівня аналогічного періоду торік.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...