Криворукий "русский мир": Російські підрядники двічі не змогли доставити реактор для БілАЕС

Один корпус реактора росіяни розбили, інший - поламали.

Фото:http://www.svaboda.org/

Корпус реактора першого енергоблоку БілАЕС з ушкодженнями був доставлений на будмайданчик під Острівцем російськими підрядниками 28 грудня. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на білоруський сайт Радіо Свобода.

Відзначається, що 26 грудня на станції Славне "під час виконання маневрових операцій" відбувся "незначний дотик захисного металевого транспортного кожуха до опори контактної мережі".

За словами начальника відділу інформації та громадських зв'язків БілАЕС Едуарда Свирида, питанням проведення експертизи реакторного корпусу у зв'язку з нештатною ситуацією, яка сталася при транспортуванні цього вантажу, займається генеральний підрядник будівництва - російська інжинірингова компанія "Атомстройекспорт".

Її представники запевнили, що після доставки на будмайданчик новий корпус реактора пройде ретельну технічну експертизу.

Примітно, що новий реакторний корпус виготовлений росіянами на заміну попередньому, з яким також стався інцидент: 10 липня на будмайданчику станції під час пробної установки корпусу реактора 330-тонний агрегат зірвався і впав.

Навколо Антарктиди новий ажіотаж через загадкову 100-метрову вежу (відео)

понеділок, 17 грудень 2018, 0:20

Високорозвинена стародавня цивілізація, інопланетяни, портал в інший час або вимір - що тільки не кажуть. У додатку Google Earth віртуальні уфологи зробили чергове відкриття в Антарктиді, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости....

Кіт-мандрівник заліз у посилку господаря, щоб опинитись за 1200 км від рідної домівки (фото)

неділя, 16 грудень 2018, 23:37

​Кіт на прізвисько Балу провів в коробці 17 годин, але не втратив оптимізму та дружелюбності. У канадському Галіфаксі кота відправили поштою, вихованець виїхав за 1200 км. Про це повідомляє канадське ЗМІ CP24, передають Патріоти України. Кіт на прізвис...