Криворукий "русский мир": Російські підрядники двічі не змогли доставити реактор для БілАЕС

Один корпус реактора росіяни розбили, інший - поламали.

Фото:http://www.svaboda.org/

Корпус реактора першого енергоблоку БілАЕС з ушкодженнями був доставлений на будмайданчик під Острівцем російськими підрядниками 28 грудня. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на білоруський сайт Радіо Свобода.

Відзначається, що 26 грудня на станції Славне "під час виконання маневрових операцій" відбувся "незначний дотик захисного металевого транспортного кожуха до опори контактної мережі".

За словами начальника відділу інформації та громадських зв'язків БілАЕС Едуарда Свирида, питанням проведення експертизи реакторного корпусу у зв'язку з нештатною ситуацією, яка сталася при транспортуванні цього вантажу, займається генеральний підрядник будівництва - російська інжинірингова компанія "Атомстройекспорт".

Її представники запевнили, що після доставки на будмайданчик новий корпус реактора пройде ретельну технічну експертизу.

Примітно, що новий реакторний корпус виготовлений росіянами на заміну попередньому, з яким також стався інцидент: 10 липня на будмайданчику станції під час пробної установки корпусу реактора 330-тонний агрегат зірвався і впав.

Вражає ціль і вдень, і вночі: "Укроборонпром" презентував бойовий модуль "Дуплет" (фото, відео)

вівторок, 24 квітень 2018, 12:09

Зброярі обладнали комплекс удосконаленою системою вогню, яка дозволяє супроводжувати цілі в автоматичному режимі. ДП "Житомирський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує роботи над підвищенням ефективності бойового мод...

Хіти тижня. "Заспокоїли" окупанта: ЗСУ перекинули на Донбас нове озброєння

вівторок, 24 квітень 2018, 10:00

Українські військові розмістили перші антиснайперські комплекси поблизу селища Широкино і міста Авдіївка Донецької області. За його словами, як тільки противник дізнався, що в цих районах розміщується нове українське озброєння, інтенсивність снайперськ...