Криворукий "русский мир": Російські підрядники двічі не змогли доставити реактор для БілАЕС

Один корпус реактора росіяни розбили, інший - поламали.

Фото:http://www.svaboda.org/

Корпус реактора першого енергоблоку БілАЕС з ушкодженнями був доставлений на будмайданчик під Острівцем російськими підрядниками 28 грудня. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на білоруський сайт Радіо Свобода.

Відзначається, що 26 грудня на станції Славне "під час виконання маневрових операцій" відбувся "незначний дотик захисного металевого транспортного кожуха до опори контактної мережі".

За словами начальника відділу інформації та громадських зв'язків БілАЕС Едуарда Свирида, питанням проведення експертизи реакторного корпусу у зв'язку з нештатною ситуацією, яка сталася при транспортуванні цього вантажу, займається генеральний підрядник будівництва - російська інжинірингова компанія "Атомстройекспорт".

Її представники запевнили, що після доставки на будмайданчик новий корпус реактора пройде ретельну технічну експертизу.

Примітно, що новий реакторний корпус виготовлений росіянами на заміну попередньому, з яким також стався інцидент: 10 липня на будмайданчику станції під час пробної установки корпусу реактора 330-тонний агрегат зірвався і впав.

З архіву ПУ. Ющенко дійсно був отруєний, а Чорновіл забитий до смерті, - екс-прокурор

понеділок, 25 березень 2019, 11:00

Колишній заступник генпрокурора ділиться незручною правдою про гучні злочини в Україні, які не квапиться розслідувати й теперішня влада. Рівно шість років тому, нагадують Патріоти України, 7 вересня 2009 року, тодішній президент України Віктор Ющенко з...

Хіти тижня. Ці коти здатні "вбити" вас своїм поглядом (фото)

неділя, 24 березень 2019, 21:30

Міміка котів не відрізняється різноманітністю. Однак у деяких пухнастиків вираз мордочки буває доволі красномовним: злість, роздратування, а часом й очевидне презирство, прочитати можна без зайвих зусиль. Фотопідбірку з котами, які одним своїм поглядом...