Криворукий "русский мир": Російські підрядники двічі не змогли доставити реактор для БілАЕС

Один корпус реактора росіяни розбили, інший - поламали.

Фото:http://www.svaboda.org/

Корпус реактора першого енергоблоку БілАЕС з ушкодженнями був доставлений на будмайданчик під Острівцем російськими підрядниками 28 грудня. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на білоруський сайт Радіо Свобода.

Відзначається, що 26 грудня на станції Славне "під час виконання маневрових операцій" відбувся "незначний дотик захисного металевого транспортного кожуха до опори контактної мережі".

За словами начальника відділу інформації та громадських зв'язків БілАЕС Едуарда Свирида, питанням проведення експертизи реакторного корпусу у зв'язку з нештатною ситуацією, яка сталася при транспортуванні цього вантажу, займається генеральний підрядник будівництва - російська інжинірингова компанія "Атомстройекспорт".

Її представники запевнили, що після доставки на будмайданчик новий корпус реактора пройде ретельну технічну експертизу.

Примітно, що новий реакторний корпус виготовлений росіянами на заміну попередньому, з яким також стався інцидент: 10 липня на будмайданчику станції під час пробної установки корпусу реактора 330-тонний агрегат зірвався і впав.

Хіти тижня. Зберігає шкіру молодою та захищає від раку: Дієтолог розповіла про цілющий літній овоч

понеділок, 24 вересень 2018, 1:00

Томати мають протизапальну та антиканцерогенну дію завдяки особливій речовині - лікопену. Найбільше нахвалюють помідори італійці та іспанці, які пишаються відомою на весь світ лікувально-профілактичною середземноморською дієтою. Дієтолог Оксана Скиталі...

Хіти тижня. Мешканців Камчатки налякав "волохатий монстр" з океану (фото, відео)

неділя, 23 вересень 2018, 22:30

На узбережжі місцева жителька знайшла велику істоту, викинуту на берег і покриту подобою вовни. Пізніше знімки потрапили в місцеву лабораторію морських ссавців.Там пояснили, що глобстери (непізнані органічні останки, які викидає на берег) найчастіше ви...