Курс - на импортозамещение: Шойгу анонсував розробку в РФ "нетрадиційних видів зброї"

Крім того, передбачається оснащення угруповань військ в окупованому Криму і Арктиці, наголосив глава Міноборони РФ.

Сергій Шойгу. Фото:http://hvylya.net/У Росії мають намір розробляти "нетрадиційні види зброї". Про це заявив міністр оборони РФ Сергій Шойгу, передають Патріоти України з посиланням на РИА Новости. За його словами, мета держпрограми озброєння в Росії на 2018-2025 роки – забезпечити збалансований розвиток системи озброєння.

"Заплановані заходи дозволять оснастити армію і флот сучасними зразками озброєння і військової техніки, дадуть можливість сформувати науково-технічний заділ для розробки принципово нових і нетрадиційних видів зброї.

Проектом нової програми також передбачається оснащення угруповань військ у Криму і Арктиці",- заявив Шойгу.

Також глава оборонного відомства РФ наголосив, що проект державної програми озброєння на 2018-2025 роки передбачає збереження курсу на імпортозаміщення і розвиток вітчизняної мікроелектроніки.

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".