Курс - на импортозамещение: Шойгу анонсував розробку в РФ "нетрадиційних видів зброї"

Крім того, передбачається оснащення угруповань військ в окупованому Криму і Арктиці, наголосив глава Міноборони РФ.

Сергій Шойгу. Фото:http://hvylya.net/У Росії мають намір розробляти "нетрадиційні види зброї". Про це заявив міністр оборони РФ Сергій Шойгу, передають Патріоти України з посиланням на РИА Новости. За його словами, мета держпрограми озброєння в Росії на 2018-2025 роки – забезпечити збалансований розвиток системи озброєння.

"Заплановані заходи дозволять оснастити армію і флот сучасними зразками озброєння і військової техніки, дадуть можливість сформувати науково-технічний заділ для розробки принципово нових і нетрадиційних видів зброї.

Проектом нової програми також передбачається оснащення угруповань військ у Криму і Арктиці",- заявив Шойгу.

Також глава оборонного відомства РФ наголосив, що проект державної програми озброєння на 2018-2025 роки передбачає збереження курсу на імпортозаміщення і розвиток вітчизняної мікроелектроніки.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...