Курс - на импортозамещение: Шойгу анонсував розробку в РФ "нетрадиційних видів зброї"

Крім того, передбачається оснащення угруповань військ в окупованому Криму і Арктиці, наголосив глава Міноборони РФ.

Сергій Шойгу. Фото:http://hvylya.net/У Росії мають намір розробляти "нетрадиційні види зброї". Про це заявив міністр оборони РФ Сергій Шойгу, передають Патріоти України з посиланням на РИА Новости. За його словами, мета держпрограми озброєння в Росії на 2018-2025 роки – забезпечити збалансований розвиток системи озброєння.

"Заплановані заходи дозволять оснастити армію і флот сучасними зразками озброєння і військової техніки, дадуть можливість сформувати науково-технічний заділ для розробки принципово нових і нетрадиційних видів зброї.

Проектом нової програми також передбачається оснащення угруповань військ у Криму і Арктиці",- заявив Шойгу.

Також глава оборонного відомства РФ наголосив, що проект державної програми озброєння на 2018-2025 роки передбачає збереження курсу на імпортозаміщення і розвиток вітчизняної мікроелектроніки.

Катастрофа у Керченській протоці: Кількість загиблих зростає

вівторок, 22 січень 2019, 7:55

Горіння залишків корпусів двох суден у Чорному морі тривало і вночі. На двох судах, які спалахнули біля Керченської протоки, загинуло 14 осіб, пошуки ще трьох тривають, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Росморречфлота. Як зазнач...

Прокляття окупації: ​Палає Керченська протока, люди стрибають у крижану воду. Багато жертв (відео)

понеділок, 21 січень 2019, 20:03

Загорілись два судна під африканськими прапорами. Російські рятувальники наразі безсилі. Мінімум 10 загиблих. Наразі інформація наступна. На якірній стоянці поблизу Новоросійська стояли два судна. Обидва під прапором Танзанії. На одному з них (газовоз-...