Легенда московської журналістики: У ФБР заявили, що Володимир Познер є старим агентом КДБ

​Скандальні подробиці діяльності відомого журналіста і ведучого передач розкрилися при розслідуванні справи шпигунки Марії Бутіної.

Володимир Познер. Фото:kp.md

Російський журналіст Володимир Познер раніше був співробітником КДБ. Про це розповів спецагент ФБР Кевін Хелсон, передають Патріоти України.

Хелсон є свідком у справі затриманої в Сполучених Штатах шпигунки Марії Бутіної. У протоколах даної справи зазначено, що спеціальний агент ФБР назвав Познера агентом КДБ.

Примітно, що згідно з інформацією Хелсона, Володимир Познер працював в "управлінні по дезінформації" КДБ. Однак ніде в офіційних джерелах дане управління луб'янських карателів не зафіксовано.

У свою чергу, Познер заперечив і назвав дану інформацію про співпрацю в КДБ "думкою федерала". Однак свою роботу в радянській зовнішньополітичній пропаганді відомий журналіст підтвердив.

Джерело: Медиазона

Як не крути, а все одно в основі німецько-фашистський "Шмайсер": Концерн "Калашников" показав новий АК-308

понеділок, 20 серпень 2018, 23:20

Зараз АК-308 готують до попередніх випробувань. Концерн «Калашников» показав зразок нового АК-308, який виставить на огляд під час форуму «Армія-2018», запланованого на 21-26 серпня в Підмосков'ї (Росія), передають Патріоти України. . Автомат створили...

Назад у "совок": У Росії відправлятимуть у "психушку" за анекдоти в соцмережах

понеділок, 20 серпень 2018, 21:27

Так звані "експерти" в РФ можуть трактувати анекдот або допис у мережі, як прояв екстремізму та розпалювання ворожнечі. Невський районний суд Санкт-Петербурга 20 серпня розпочав розгляд справи Едуарда Нікітіна, обвинуваченого в екстремізмі за пости у "...