Легенда московської журналістики: У ФБР заявили, що Володимир Познер є старим агентом КДБ

​Скандальні подробиці діяльності відомого журналіста і ведучого передач розкрилися при розслідуванні справи шпигунки Марії Бутіної.

Володимир Познер. Фото:kp.md

Російський журналіст Володимир Познер раніше був співробітником КДБ. Про це розповів спецагент ФБР Кевін Хелсон, передають Патріоти України.

Хелсон є свідком у справі затриманої в Сполучених Штатах шпигунки Марії Бутіної. У протоколах даної справи зазначено, що спеціальний агент ФБР назвав Познера агентом КДБ.

Примітно, що згідно з інформацією Хелсона, Володимир Познер працював в "управлінні по дезінформації" КДБ. Однак ніде в офіційних джерелах дане управління луб'янських карателів не зафіксовано.

У свою чергу, Познер заперечив і назвав дану інформацію про співпрацю в КДБ "думкою федерала". Однак свою роботу в радянській зовнішньополітичній пропаганді відомий журналіст підтвердив.

Джерело: Медиазона

Українські військові на Донбасі жорстко відповіли на провокації російських окупантів

вівторок, 21 травень 2019, 8:40

Російські окупанти поранили 2 українських військових 20 та 21 травня внаслідок своїх обстрілів у зоні проведення Операції Об’єднаних сил на Донбасі. Українські бійці адекватно відповіли на обстріли. Тож було ліквідовано 1 бойовика і ще 6 – поранено, по...

"Має бути вдячним Раді": Астролог розповів, що Зеленського врятували від "сатанинського дня" для інавгурації

неділя, 19 травень 2019, 13:59

Якщо 20 травня рівно о 10:05 Володимир Зеленський підніме булаву - це взагалі буде блискучий час. Верховна Рада України обрала сприятливу дату для інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського - 20 травня. Про це в інтерв'ю розпові...