Легенда московської журналістики: У ФБР заявили, що Володимир Познер є старим агентом КДБ

​Скандальні подробиці діяльності відомого журналіста і ведучого передач розкрилися при розслідуванні справи шпигунки Марії Бутіної.

Володимир Познер. Фото:kp.md

Російський журналіст Володимир Познер раніше був співробітником КДБ. Про це розповів спецагент ФБР Кевін Хелсон, передають Патріоти України.

Хелсон є свідком у справі затриманої в Сполучених Штатах шпигунки Марії Бутіної. У протоколах даної справи зазначено, що спеціальний агент ФБР назвав Познера агентом КДБ.

Примітно, що згідно з інформацією Хелсона, Володимир Познер працював в "управлінні по дезінформації" КДБ. Однак ніде в офіційних джерелах дане управління луб'янських карателів не зафіксовано.

У свою чергу, Познер заперечив і назвав дану інформацію про співпрацю в КДБ "думкою федерала". Однак свою роботу в радянській зовнішньополітичній пропаганді відомий журналіст підтвердив.

Джерело: Медиазона

Хіти тижня. Жаби верхи на пітоні: Австралійський фермер зняв кумедне відео

неділя, 20 січень 2019, 16:00

Тисячі очеретяних жаб змушені були рятуватися через підняття рівня води в місцевій річці. За словами фермера, вночі в місцевій річці сильно піднявся рівень води і затопив нори очеретяних жаб, через що вони змушені були шукати більш сухе місце на височи...

Хіти тижня. Як Всевишній винищив прадавню скверну: Археологи з'ясували, яким чином були знищені біблійні Содом та Гоморра

неділя, 20 січень 2019, 15:30

​Дослідження локацій, де колись вірогідно стояли квітучі осередки гріховності, описані у Старому Завіті, вказують на те, що обидва міста були знищені через надзвичайно потужний вибух. Стародавнє місто Талл ель-Хаммам існувало 3700 років тому, але потім...