Маленька дівчинка влаштувала вибух у поліцейському відділку в Дамаску (фото)

Вибухівку, яка була в поясі на тілі дитини, активували дистанційно.

На місці вибуху у Дамаску. Фото: ЕРА.

Вибух біля поліцейської дільниці в Дамаску, за неофіційною інформацією, влаштувала дівчинка приблизно семи-дев'яти років. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на BBC.

За даними газети Al-Watan, на тілі дівчинки закріпили пояс з вибухівкою. Газета повідомляє, що вибухівку активували дистанційно. За попередніми даними, крім дівчинки ніхто не загинув. Є жертви, проте їх число невідоме.

Очевидець повідомив агентству Reuters, що бачив, як маленька дівчинка увійшла до будівлі поліції. Там вона запитала, де знаходиться туалет, після чого пролунав вибух. Держагентство САНА із посиланням на джерела в поліції повідомляло, що вибух стався біля поліцейського відділку в районі МЗС у сирійській столиці.

Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.