Менший за МіГ-29: Українські авіаконструктори розробили проект вітчизняного винищувача

Характеристики українського винищувача будуть подібні до тайванського бойового літака AIDC F-CK-1.

Тайванський винищувач AIDC F-CK-1. Фото:bmpd.livejournal.com

Українські авіаконструктори розробили ескізний проект вітчизняного винищувача. Планується, що у майбутньому він замінить у війську бойові літаки МіГ29. Про це повідомляє online.ua, інформують Патріоти України.

За попередніми даними, електронні системи вітчизняного "Легкого бойового літака", будуть зібрані з українських та іноземних деталей. Ззовні винищувач буде схожий на МіГ29. Однак він матиме менші за розміром двигуни АI-322Ф.

Їх мають виробити на державних підприємствах "Івченко-Прогрес" та "Мотор Січ". Двигуни будуть оснащені цифровою системою, яка дозволить керувати ними в автоматичному режимі. Вага одного двигуна – близько 560 кг.

Повідомляється, що характеристики українського винищувача будуть подібні до тайванського бойового літака AIDC F-CK-1. Без дозаправки він може пролетіти понад 1 тис. км. Досягає швидкості майже 2 тис. км\год.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...