Мер Глухова Терещенко анонсував відкриття першого в Україні центру лікування марихуаною

За його словами, даний центр може з'явитися протягом трьох місяців під час нового врожаю конопель.

Мішель Терещенко. Фото: Главком.

Міський голова Глухова Сумської області Мішель Терещенко намір відкрити в населеному пункті перший в Україні центр терапії коноплями. Про це Терещенко повідомив на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти Україна.

За його словами, даний центр може з'явитися протягом трьох місяців під час нового врожаю конопель. Терещенко каже, що центр допоможе не тільки хворим людям вилікуватися, але і здоровим людям залишатися такими.

Як зазначив мер Глухова, канабіноїди (які містяться в коноплях) можу допомогти в лікуванні раку. Так, посилаючись на медичні дослідження, Терещенко написав, що канабіноїди допомагають в лікуванні раку мозку, молочних залоз, легенів, простати, крові, порожнини рота, печінки і підшлункової залози. Зокрема, було доведено, що канабіноїди зменшують кількість ракових клітин, оскільки вони мають великий вплив на відновлення імунної системи.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...