Мер Глухова Терещенко анонсував відкриття першого в Україні центру лікування марихуаною

За його словами, даний центр може з'явитися протягом трьох місяців під час нового врожаю конопель.

Мішель Терещенко. Фото: Главком.

Міський голова Глухова Сумської області Мішель Терещенко намір відкрити в населеному пункті перший в Україні центр терапії коноплями. Про це Терещенко повідомив на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти Україна.

За його словами, даний центр може з'явитися протягом трьох місяців під час нового врожаю конопель. Терещенко каже, що центр допоможе не тільки хворим людям вилікуватися, але і здоровим людям залишатися такими.

Як зазначив мер Глухова, канабіноїди (які містяться в коноплях) можу допомогти в лікуванні раку. Так, посилаючись на медичні дослідження, Терещенко написав, що канабіноїди допомагають в лікуванні раку мозку, молочних залоз, легенів, простати, крові, порожнини рота, печінки і підшлункової залози. Зокрема, було доведено, що канабіноїди зменшують кількість ракових клітин, оскільки вони мають великий вплив на відновлення імунної системи.

Затримання Косяка: Як ця історія вплине на перемовини по Донбасу

неділя, 24 жовтень 2021, 16:29

Відкритим залишається питання, чи розуміють українські силовики всі ці загрози і наслідки подібної операції Кремля. На мою думку, наслідки будуть дуже негативними. Росія влаштувала цю провокацію на момент перебування в Україні місії одразу кількох між...

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо