Місія ОБСЄ зафіксувала вивезення в РФ чергового "вантажу-200" з окупованого Донбасу

Спостерігачі місії задокументували перетин кордону на пункті пропуску (ПП) "Донецьк" двома похоронними фургонами.

Ілюстрація:crime-ua.com

Виїзд в Росію і в'їзд на територію окупованого Донбасу похоронних фургонів зафіксований на непідконтрольних українській владі пункті пропуску через кордон "Донецьк". Про це сказано в щотижневому звіті Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ, передають Патріоти України.

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували перетин кордону на пункті пропуску (ПП) "Донецьк" двома похоронними фургонами.

"Перший похоронний фургон, зареєстрований в Російській Федерації, перетнув кордон у напрямку з України в Російську Федерацію 7 березня о 8:47. Другий похоронний фургон перетнув кордон в напрямку з Російської Федерації в Україну 9 березня о 14:32. На ньому був напис російською мовою: "Ритуальна служба "Харон"", - сказано в звіті.

Також спостерігачі зафіксували прибуття на пункт пропуску машини "швидкої допомоги" з Нижегородської області.

"11 березня о 8:38 машина швидкої допомоги (марки УАЗ) з включеним проблисковим маячком в'їхала на територію ПП з боку Російської Федерації. Ця машина (з російськими номерними знаками з Нижегородської області) зупинилася в зоні митного контролю в тій її частині, яка знаходиться поза полем зору КН", - йдеться в документі.

Спостерігачі ОБСЄ помітили всередині трьох медпрацівників - чоловіків і жінку в цивільному одязі. "О 8:52 автомобіль повернувся на територію Російської Федерації", - уточнили спостерігачі СММ.

В окупованому Донецьку немає води: "мобілізували" сантехніків та електриків

вівторок, 17 травень 2022, 21:31

Варто зазначити, що примусово мобілізованих громадян женуть на передову, як худобу на убій. При тому, що ці люди зазвичай не мають жодної військової підготовки чи бойового досвіду. Утім, у кремлі стурбовані проваленням плану залучення "гарматного м'яса...

Ядерний потенція Путіна: Чи реальні загрози і чим може відповісти світ?

субота, 7 травень 2022, 17:20

Своєю чергою, Президент України Володимир Зеленський не виключає можливості застосування кремлем зброї масового ураження на тлі війни проти України, оскільки росіяни вже продемонстрували безвідповідальний підхід до ядерної небезпеки на українських АЕС.