Міцна на голову і на язик нардеп Чорновол назвала перших добровольців АТО психічно хворими людьми (відео)

Нардеп виступає проти закону, який визнавав би добровольців учасниками бойових дій.

Тетяна Чорновол. Фото: svitske.1plus1.ua.

Депутат Верховної Ради Тетяна Чорновол заявила, що в першій хвилі мобілізації на фронт їхали психічно хворі люди, які сприймали війну, як сафарі, передають Патріоти України з посиланням на ukranews.com.

За словами Чорновіл, вона виступає проти закону, який визнавав би добровольців учасниками бойових дій, оскільки "він абсолютно популістським". Така позиція депутата дуже здивувала бійців.

"Ау, первый состав батальона "Донбасс"! Черные человечеки, вы это слышали?!Оказывается, большинство из нас психически больные и выезжали в АТО на сафари, а не воевать... Тем, кто сидел зимой в окопах, оказывается, можно давать статус участника боевых действий - он воевал, а тем из нас, кто погиб и стал инвалидом до того как был оформлен — НЕТ! И это говорит вдова участника АТО, бойца добровольческого батальона, погибшего при исполнении воинского долга!", — написав у Фейсбуці командир взводу в батальйоні "Донбас" Дмитро Бабкін.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.