"Многоходовочка", жнива: ЧС-2018 у Росії під загрозою, з Британії надійшов сигнал

Через сирійську авантюру Путіна, Мундіаль в РФ може таки не відбутись, або стати дуже кривавим.

Ілюстрація:iPress.uaБойовики "Ісламської держави" можуть використовувати майбутній Чемпіонат світу з футболу 2018, який пройде в Росії, як "привабливу мету". Про значну загрозу майбутньому Мундіалю розповіли експерти британської консалтингової компанії IHS. Витяги з їх доповіді наводить у четвер, 18 січня, агентство Reuters, передають Патріоти України.

Згідно з відомостями фахівців, "успішна атака" в Росії "в пропагандистському плані" може стати основою зміцнення ІДІЛ, його бойовиків і прихильників. Крім того, вона могла б підкреслити загрозу, що виходить від угруповання на міжнародному рівні, незважаючи на свої територіальні втрати", - цитує уривки з доповіді компанії агентство.

У той же час відомо, що факт участі в спортивних змаганнях команд Саудівської Аравії та Ірану також варто розглядати в якості додаткового стимулу для джихадистів.

Разом з тим, експерти поки не уточнюють, в яких саме містах могли б статися подібні напади. Матчі Чемпіонату світу-2018 пройдуть на дванадцяти стадіонах в одинадцяти населених пунктах Росії.

Ядерний потенція Путіна: Чи реальні загрози і чим може відповісти світ?

субота, 7 травень 2022, 17:20

Своєю чергою, Президент України Володимир Зеленський не виключає можливості застосування кремлем зброї масового ураження на тлі війни проти України, оскільки росіяни вже продемонстрували безвідповідальний підхід до ядерної небезпеки на українських АЕС.

Відновити справедливість: У Львові можуть з'явитися вулиці на честь героїв Луганщини

субота, 7 травень 2022, 17:08

Збереження історичної правди про визвольні змагання на теренах Луганщини, гідне вшанування пам"яті його учасників- це головна мета цієї ініціативи. Прес-служба ГІ " Права Справа"